AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Chránená dielňa

Chránená dielňa

Chránená dielňa sa zrodila v lete roku 2023 pod záštitou ČistéDrevo.sk v malom mestečku na severovýchode Českej republiky, v Šenove u Ostravy. Ľudia so zdravotným handicapom v nej balia, kompletujú, vyrábajú a dokončujú voňavé výrobky z dreva, ktoré ďalej putujú do celej Európy. Našim cieľom je plnohodnotne a zmysluplne začleniť ľudí s určitým zdravotným obmedzením do spoločnosti a vytvoriť im vhodné podmienky na ich prácu. Podporte prácu zdravotne znevýhodnených.

Prečo to robíme?

Veríme, že spojenie ľudských rúkvoňavého materiálu a pomoci tým, ktorí to naozaj potrebujú, má zmysel. Našim anjelom poskytujeme spoločenské uplatnenie, zmysluplnú prácu a finančnú stabilitu. Naši zamestnanci pracujú s prírodnými materiálmi a v útulnom prostredí, kde majú dostatok času na odpočinok aj zábavu.

Podporíte dobrú vec

Zákazníci nášho e-shopu tak môžu nákupom podporiť chránenú dielňu, ktorá pre svojich zamestnancov vytvára plnohodnotné zamestnanie. Sme pyšní, že naša prevádzka aktívne prispieva k vytváraniu atraktívnych pracovných miest, ktoré zároveň prinášajú úsporu spolupracujúcim firmám.

Výrobky chránenej dielne

Prozrieť

"Ponukou nových pracovných miest pre ľudí s určitým zdravotným obmedzením naša spoločnosť ukazuje svoju společenskú angažovanosť a sociálnu zodpovednosť za región."

Tomáš Izaiáš, patron anjelov

Máte akékoľvek otázky? Napíšte nám

Vyplňte formulár alebo nás kontaktujte e-mailom na info@cistedrevo.sk 

Nevyplňujte toto pole: