AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Ponuka pre firmy

Okrem ponuky na e-shope robíme aj veci na zákazku. Na laseri a tlačiarni gravírujeme a tlačíme na rôzne reklamné predmety, firemné darčeky pre zamestnancov alebo klientov, vianočné darčeky, vybavenie do predajne/kaviarne, spracovávame aj rôzne mestské zákazky, veci pre školy a ďalšie. U väčších objednávok ponúkame individuálny prístup a kalkuláciu na všetky produkty z nášho sortimentu. S mnohými firmami máme dlhodobú spoluprácu a na podobnom koncepte sa môžeme spoločne dohodnúť aj s vami.

Sme špecialisti na drevo a zákazky na mieru

Rýchlosť spracovania

dodržujeme termíny

Priateľský prístup

za všetkých okolností

Náhľad realizácie vopred

venujeme sa vám osobne

Individuálne ceny

na základe počtu kusov

Vyrezávame a vypaľujeme do dreva

Na laseri vám vyrežeme akýkoľvek motív alebo tvar na každú príležitosť. Napríklad na svadbu. Drevené produkty robia radosť dospelým aj deťom. Logo vypaľujeme do dreva od jedného kusu, ale vieme aj veľké zákazky. Drevené šperkovnice a dekorácie sú decentným doplnkom spálne, ale aj detskej izby.
  • Do dreva vypaľujeme logá, grafiku aj text.
  • Vypaľujeme v maximálnom rozmere 30 x 30 cm.
  • Na vyžiadanie zasielame náhľad realizácie návrhu.
  • Maximálna veľkosť výrezu je 70 x 70 cm.
  • Bez ohľadu na zložitosť vzoru náš laser vytvára čisté hrany a jemné detaily.
Zadať dopyt

Tlačíme farebne na drevo

Fotografia vytlačená na dreve je personalizovaný darček, ktorý uchová každú spomienku. Vyrábame drevené bloky, ktoré sa hodia na svadbu aj pre firemných klientov. Vymyslíme s vami drevenú brošňu akéhokoľvek tvaru s farebnou potlačou. Pre firmu Leros sme tlačili roztomilý dizajn na čajovú krabičku.
  • Na drevo farebne tlačíme ako rastrové formáty, tak vektorovú grafiku.
  • Naša technológia nanáša špeciálny atrament, zaisťujúci vysoké rozlíšenie a plnosť farieb.
  • UV svetlo na povrchu dreva vytvára odolnú vrstvu voči oteru aj vode.
  • Všeobecne je možné tlačiť na všetky drevené produkty z našej ponuky, ktoré majú maximálnu výšku 18 cm. Pracovná plocha tlačiarne je 60 x 40 cm.
Zadať dopyt

Pridajte sa medzi našich spokojných klientov

Nezáväzný dopyt

Chcete vymyslieť niečo originálne? Pošleme vám cenovú kalkuláciu a časový odhad, stačí zaslať nezáväzný dopyt a my sa vám obratom ozveme. Môžete rovno priložiť aj podklady, a to ideálne vo formáte PDF, v krivkách, na laser čiernobiele, na tlačiareň farebné.

Tu vložte obrázok
Podporované formáty sú JPG, PNG a PDF. Veľkosť obrázku môže byť maximálne 3 Mb. Maximálne rozmery obrázka sú 1200 x 1200 px

Máte svoj vlastný obchodík či predajňu, vlastníte firmu alebo ste napríklad z reklamnej agentúry?

Spolupracujte s nami a odoberajte pravidelne naše výrobky za zvýhodnené ceny. Pokiaľ máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, kontaktujte nás na e-maile info@cistedrevo.sk.