AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Náš príbeh

Poďte s nami spoznať históriu firmy od založenia až po dnešný deň.
Predstavíme vám naše hodnoty a tiež plány do budúcnosti.

Najbohatší sortiment drevených produktov na jednom mieste

Jasné, všetci vieme, že drevená môže byť vareška, ale my máme skladom tisíce skvelých drevených vecí. Nechajte sa prekvapiť, čo všetko sa dá z dreva vyrobiť.

Premýšľate, kto za projektom stojí?

Sme dvaja kamaráti zo školy, Tomáš a Tomáš, ktorí sa krátko po maturite zišli nad myšlienkou vzniku projektu, ktorý na našom trhu zúfalo chýbal, ale chýbať by nemal. A to je práve drevo - živý materiál neobmedzených možností a podľa nás ten najlepší, pretože krásne vonia a je radosť naň pozerať.

A tak sme zo zarobených peňazí z brigády kúpili v roku 2013 webovú stránku, v otcovej garáži začali prenikať do tajov dreva a postupne budovali e-shop, ako ho poznáte dnes.

 

Čím je ČistéDrevo.sk výnimočné?

  • Nie sme len obchodníci, ale predovšetkým férový tím ľudí s rodinnou atmosférou.
  • Máme najbohatší sortiment inšpiratívnych drevených výrobkov na každú príležitosť.
  • Vypaľujeme a farebne tlačíme, preto u nás vyriešite originálny darček pre mamičku aj firemnú zákazku.
  • Dbáme na udržateľnosť prevádzky a certifikovaných dodávateľov. Jednoducho povedané: nerúbeme zdravé stromy.
  • Finančne aj rukami sa podieľame na výsadbe nových stromov s organizáciou Arnika.
  • Podporujeme chránenú dielňu z Frýdlantu nad Ostravicí, kde pracujú ľudia so zdravotným obmedzením.

Ako to vidia naši zakladatelia

Časť vyrábame sami u nás v dielni, a čo sami nevyrábame, to berieme od overených dodávateľov. Samotných nás niekedy prekvapí, čo všetko sa z dreva dá vyrobiť. Preto nás baví neustále objavovať nových stolárov nielen z Česka, ale z celého sveta, a prichádzať s novými farbami, materiálmi, lokalitami pôvodu, prekvapivým spracovaním.

Tomáš Kruczek

Zákazník je u nás na prvom mieste. Zakladáme si na pohodlnom nákupe, vždy spoľahlivom doručení a na skvelom hodnotení zákazníkov. Snažíme sa o personalizovaný zážitok a chceme, aby sa zákazníci na objednávku tešili.

Tomáš Izaiáš

Z garáže až po Shop roku 2021

2013

Dvaja nerozluční kamaráti Tomáš a Tomáš po maturite kupujú z peňazí z brigády webovú stránku ČistéDřevo.cz.

2014

Chalani odchádzajú z VŠ, aby sa mohli venovať samoštúdiu sveta eCommerce. Prvé objednávky odosielajú z garáže Tomášovho otca (ten z ich rozhodnutia nie je príliš nadšený).

2015

Ako objednávok pribúda, prichádza aj čas na prvú väčšiu investíciu do laseru a dodávky. Chalani už na to sami nestačia a preto nadväzujú spoluprácu s prvými dodávateľmi a naberajú do tímu brigádnikov Martina a Marka.

2016

Po sťahovaní do nového skladu v Havířove konečne pripadá do úvahy rozšírenie sortimentu. Pribúdajú hory debničiek a tiež výrobky z vŕbového prútia.

2017

Raketový rast ale núti stále sa rozširujúci tím do ďalšieho sťahovania. Sklad v Šenove sa plní po strop drevom, ale svoje čestné miesto si dobýva aj nový profesionálny laser, s ktorého nákupom sa mení všetko - štartuje vlastná výroba z preglejky.

2018

Prichádza tá pravá chvíľa na expanziu, a tak začíname odosielať prvé objednávky už aj na Slovensko. Vzniká marketingový tím, ktorý postupne preniká do tajov sociálnych sietí, e-mailov a reklamy.

2019

E-shop prezlieka kabát do nového moderného dizajnu, aby bol nákup čo najpohodlnejší a najprístupnejší našim zákazníkom, a mali tak všetky potrebné informácie prehľadne po ruke.

2020

Okrem laseru, na ktorom vypaľujeme a vyrezávame, prichádza čas na nákup ďalšej skvelej kreatívnej inovácie - kupujeme špeciálnu UV tlačiareň, ktorá vie tlačiť farebne na drevo.

2021

Aby sme umožnili zákazníkom si výrobky prezrieť a lepšie si ich predstaviť v interiéri, vytvárame novú foto miestnosť a investujeme do unikátneho foto stroja, ktorý tvorí 360° fotografie.

2022

Roky driny a vylepšovania sa pretavujú do krásneho ocenenia od našich zákazníkov - získavame Cenu kvality v kategórii Ručné práce a tvorenie v českej ankete Heureka ShopRoku. A tým to pre nás nekončí, ideme ďalej!

2023

Plán pre tento rok je jasný - vypočujeme volanie náročnejších milovníkov dreva a doplníme sortiment o luxusnejšie kúsky – tešiť sa môžete napríklad výrobky z olivového dreva a z ďalších exotických drevín, alebo aj na originálne korkové batohy a kabelky.

Spolupracujeme

Pravidelne prispievame organizácii Arnika na výsadbu stromov.

VÍCE INFORMACÍ

Máte akékoľvek otázky? Napíšte nám

Nevypĺňajte toto pole:

Mediakit na stiahnutie

Fotky, logá a všetko potrebné na prezentáciu našej firmy.

Stiahnuť mediakit