AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Doska guľatá 22 cm s kanálikom

Pokiaľ potrebujete pri práci šikovnú doštičku na krájanie, vyhrali ste. Našli ste presne ten pravý produkt, ktorý spĺňa vaše predstavy.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (17 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ012
4 € 3,30 € bez DPH
Doska guľatá 22 cm s kanálikom

Pokiaľ potrebujete pri práci šikovnú dosku na krájanie, vyhrali ste! Našli ste presne ten pravý produkt, ktorý naplní vaše predstavy.

Na hranách dosky je odtokový kanálik, ktorý príde vhod pri práci s tekutinou, ktorú by ste neradi videli na inej ploche ako na doske.

Doska nie je vhodná do umývačky riadu, odporúčame omývať ručne.

Kategória: Guľaté drevené dosky
Hmotnosť: 0.39 kg
Dĺžka: 22 cm
Materiál: Buk
Povrch: Prírodný
Hrúbka: 20 mm
Šírka: 22 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

1815 1 prkenko kulate 20 cm bez kanalku
3,60 €

Šikovná drevená doštička na krájanie sa v kuchyni vždy hodí. Táto doska z bukového dreva je kvalitná a bude vám slúžiť dlhé roky.

CZ060
861 1 prkenko kulate 20 cm s kanalkem
3,40 €

Praktická drevená doštička na krájanie je v kuchyni nutnosť. A odtokový kanálik rozhodne príde vhod pri práci so šťavnatým mäsom alebo ovocím.

CZ061