AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevená banka s vlastnou fotografiou

Drevená banka s vlastnou fotografiou bude originálnou vianočnou dekoráciou a tie najkrajšie spomienky prenesené na drevo vás budú sprevádzať každý rok pri zdobení vianočného stromčeka.
Dostupnosť Vyrobíme na mieru
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1638
3,60 € 3 € bez DPH
Drevená banka s vlastnou fotografiou
Ozdoby sú nepostrádateľným prvkom Vianoc, preto sme pre vás pripravili originálnu drevenú banku doplnenú vlastnou fotografiou. Môžete ju zavesiť na vianočný stromček alebo kamkoľvek vás napadne. Očarujúce darček, ktorý vám spríjemní sviatočné dni.

Na tlač sú vhodné všetky typy fotografií a záleží len na vás, ktorú spomienku si budete chcieť týmto spôsobom zvečniť. Skvele sa hodí na fotografie zo svadby, rodinné či športové fotky, portréty, ale krásne budú aj obrázky prírody alebo zvierat.

Fotku, ktorú nám zašlete, vytlačíme priamo na brezovú preglejku použitím UV technológie.

Fotografiu nám jednoducho priložte ako súbor a o zvyšok sa už postaráme my. 
Kategória: Personalizované darčeky
Hmotnosť: 0.01 kg
Dĺžka: 10 cm
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Hrúbka: 3 mm
Šírka: 9 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.