Drevená debnička 44x32x23 cm

Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo
Debnička z borovicového masívu vám poskytne dostatok priestoru pre uloženie dokumentov, hračiek, náradia alebo čohokoľvek ďalšieho. Bude sa vynímať doma, ale aj v dielni.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (254 ks)
Môžeme doručiť do:
26.9.2023
Možnosti doručenia
Kód: CZ1228
15,34 € 12,78 € bez DPH
Drevená debnička 44x32x23 cm
Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo

Debničky sú skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie takmer čohokoľvek. Navyše sú oproti plastovým boxom ekologicky šetrnou variantou.

Debnička je vyrobená zo suchého borovicového masívu a ponúka širokú škálu využitia. Okrem možnosti uložiť dovnútra hračky alebo náradie ju môžete použiť ako sedadlo alebo stolík.

Drevená debnička je zasielaná v rozloženom stave, skrutky sú súčasťou balenia. Ale nemusíte sa báť, nebude to žiadny hlavolam, sľubujeme, že jej montáž vám zaberie naozaj pár minút.

Sila laty je 10 mm a dno je bez medzier.

Vnútorný rozmer debničky je 42 x 30 x 21 cm.

Má nosnosť 20 kg, takže si poradí aj s ťažším nákladom.

Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 2.5 kg
Dĺžka: 44 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 23 cm
Šírka: 32 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.