AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon so zľavou až 15 %

Drevená debnička na ovocie a zeleninu

Netradičná drevená debnička z borovicového dreva, ktorá vám poslúži na uskladnenie ovocia a zeleniny. Využitie nájde aj na dokumenty alebo náradie.
Dostupnosť Skladom (12 ks)
Môžeme doručiť do:
22.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ933
18,20 € 15,20 € bez DPH
Drevená debnička na ovocie a zeleninu
Prírodná debnička z borovicového dreva je ideálna na skladovanie ovocia a zeleniny, ale môžete ho využiť na čokoľvek ďalšie. Pokiaľ potrebujete miesto na náradie v dielni či dokumenty v kancelárii. Pretože na seba debničky dokonale pasujú, môžete pri skladaní na seba ušetriť aj veľa miesta.
 
Vnútorný rozmer debničky je 37 x 28 x 21 cm.
 
Drevo debničky nie je nijako ošetrené a jedná sa o 100% prírodnom prevedení. Pokiaľ by ste mali chuť si debničku natrieť či inak ozdobiť, máte ideálnu príležitosť zrealizovať svoje predstavy.
 
Pre dlhšiu životnosť odporúčame debničku aspoň nalakovať.
 
Starostlivosť o debničku je jednoduchá a stačí ju utierať suchou handričkou. Škvrny je možné odstrániť pomocou brúsneho papiera.
Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 3 kg
Dĺžka: 39 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 23 cm
Šírka: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.