AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevená debnička 50 x 39 x 12 cm (protišmyková)

Debnička s nižším okrajom sa skvele hodí nielen do domu, bytu či na záhradu, ale môžete ju využiť aj na ovocie, náradie či detské hračky.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (25 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: P5039/2Z
16,60 € 13,80 € bez DPH
Drevená debnička 50 x 39 x 12 cm (protišmyková)

Debničky sú skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie. Sú kompaktné, dajú sa poskladať na seba a vďaka vyrezaným otvorom na držanie aj ľahko prenášať.

Okrem všetkých týchto výhod je dôležité spomenúť, že ich výroba je ďaleko ekologickejšia ako výroba plastových debničiek. A vďaka tomu, že sú debničky vyrobené z dreva, tak okrem krásneho čistého vzhľadu aj nádherne voňajú.

Vnútorný rozmer je 48 x 37 x 10 cm.

Drevená debnička má nosnosť 20 kg, je kvalitne spracovaná a ihneď pripravená na použitie. Pre ešte dlhšiu životnosť a zvýšenie nosnosti je použité nielen lepidlo, ale latky sú navyše spevnené klinčekmi zapustenými do dreva tak, aby nerušili celkový estetický dojem.

Drevo nie je nijako ošetrené, takže je len na vás či si ho necháte v tejto prírodnej variante alebo ho upravíte.

Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 1.64 kg
Dĺžka: 50 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 12 cm
Šírka: 39 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

117 1 drevena bedynka mala
6,20 €

Debnička z borovicového dreva nájde svoje využitie v každej domácnosti. Schováte do nej detské hračky alebo napríklad ovocie. Debničky môžete skladať na seba.

P001
53367 drevena bedynka 39 5 x 29 5 x 22 cm
13,30 €

Debnička z čistého borovicového dreva vám pomôže udržať poriadok a zároveň sa môže stať krásnym doplnkom interiéru. Debničku zasielame v rozloženom stave, ale nemajte obavy,...

P012/3
53355 drevena bedynka 39 5 x 29 5 x 15 cm
10,90 €

Prírodná debnička z borovicového dreva je užitočný pomocník, ktorý vám pomôže udržať poriadok. Debničku zasielame v rozloženom stave, ale nemajte obavy, jednoduché zloženie...

P011/2