AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevená debnička 56x36x6 cm

Prepracovaná debnička z borovicového dreva poslúži na uloženie náradia, dokumentov, ale napríklad aj pexesa či kociek. Po stranách má priestor na prsty pre ľahšie prenášanie.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (54 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: P5636/1
13,30 € 11,10 € bez DPH
Drevená debnička 56x36x6 cm

Pokiaľ premýšľate, ako najlepšie skladovať či prepravovať náradie, dokumenty, sezónne oblečenie a iné, vyskúšajte na tento účel použiť drevené debničky. Sú kompaktné, dajú sa skladať na seba a vďaka vykrojeným úchytkám ich možno aj ľahšie prenášať.
 
Pre milovníkov ekológie je navyše skvelou správou to, že výroba drevených debničiek je šetrnejšia k životnému prostrediu ako napríklad výroba plastových prepraviek.
 
Spracovanie debničky je kvalitné, na výrobu bolo použité borovicové drevo a dodáme vám ju v zmontovanom stave.
 
Jej nosnosť je 20 kg, ale pre ešte väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti sú latky nielen lepené, ale aj spevnené klinčeky. Estetický dojem zostáva zachovaný, pretože klince sú zapustené do dreva.
 
Vnútorný rozmer debničky je 54 x 34 x 5 cm.
Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 1.14 kg
Dĺžka: 56 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 6 cm
Šírka: 36 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.