AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Drevená hra - Hmataj a nájdi

Poznávanie predmetov iba hmatom poskytne vnímaniu tvarov a materiálov úplne nový rozmer. Hra, pri ktorej budú musieť deti i dospelí zapojiť predstavivosť aj šiesty zmysel.
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: H271
28,70 € 23,90 € bez DPH
Drevená hra - Hmataj a nájdi

Hra, ktorá bude baviť najmenšie deti, odrastených nezbedníkov aj rodičov. Všetci hráči sa presvedčia, že poznávať predmety iba hmatom nie je tak ľahké, ako sa môže zdať. Vnímanie tvarov a materiálov zrazu získá úplne nový rozmer. 
 
Deti môžu hrať hru niekoľkými spôsomi. Jednou možnosťou je siahnuť do vrecka a pomocou hmatu hádať, akú vec majú v ruke. Ich úlohou je daný predmet popísať a pomenovať. Ďalšia možnosť je hrať hru ako pexeso. Vylosujú si kartičku a majú za úlohu nájsť bez pozerania predmet, ktorý je na karte nakreslený. Staršie deti môžu hrať hru vo forme lota alebo binga. Hraciu plochu zostavíte pomocou priložených kartičiek. Najmenším deťom môžeme rozložiť kartičky s obrázkami a oni postupne vyťahujú predmety z vrecka a priraďujú ich k jednotlivým obrázkom. 
 
Balenie obsahuje kartónový kýblik s vrecúškom na ukrytie kociek, 21 drevených kociek a 20 kartičiek s obrázkami. 
 
Hračka je vhodná pre deti od dvoch rokov. 
 
V našej ponuke nájdete oveľa viac zaujímavých detských hračiek, ktoré budú vaše ratolesti baviť a zároveň rozvíjať.
 

 

Kategória: Vzdelávacie drevené hračky pre deti
Hmotnosť: 0.48 kg
Dĺžka: 16 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 16 cm
Šírka: 16 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vilac-logo-120x90

Vyberte si zo širokej ponuky vzdelávacích a motorických hračiek, drevených autíčok aj zábavných navliekačiek značky Vilac. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac. Drevené výrobky navyše oceníte vďaka ich odolnosti, pevnosti a možnosti recyklácie. Vždy sa totiž dajú skvele upraviť, ozdobiť a natrieť.