AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevená nádoba na kvasenie kapusty a uhoriek - 10L

Kyslá kapusta a uhorky sú obľúbené ingrediencie v slovenskej kuchyni, preto sme pre vás pripravili drevenú nádobu na kvasenie týchto surovín. Nie je nad domácu výrobu!
Dostupnosť Skladom (15 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1545
46,50 € 38,80 € bez DPH
Drevená nádoba na kvasenie kapusty a uhoriek - 10L

Drevená nádoba s vekom na kvasenie kapusty alebo uhoriek zaistí nakladaným surovinám ochranu pred vzduchom, hmyzom a slnkom a tie si tak udržia čerstvosť a arómu po dlhú dobu. Dá sa využiť aj ako obyčajné vedro na vodu, kvetináč a na mnohé ďalšie účely. Nádoba je dodatočne spevnená kovovými obručami.

Kyslá kapusta a uhorky sú ingrediencie, ktoré sú v slovenskej kuchyni mimoriadne obľúbené. Kapustu využijeme napríklad k pečenému bravčovému mäsu, zatiaľ čo kyslé uhorky sú pridávané na chlebíčky a do zeleninových šalátov. Samozrejme najlepšie je nakladať kapustu alebo uhorky doma, preto sme pre vás pripravili túto skvelú drevenú nádobu na kvasenie, ktorá zaistí zdravý a chutný výsledok. 

Kategória: Drevená vedrá
Hmotnosť: 1.9 kg
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 27 cm
Šírka: 28 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.