Drevená polička domček - súprava 3 ks

Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo
Domčeková polička ozvláštni každú detskú izbičku. Domček je z čistého, neošetreného dreva, preto popustite uzdu fantázii a ozdobte si ho podľa svojich predstáv.
Dostupnosť Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: CZ483
32,33 € 26,94 € bez DPH
Drevená polička domček - súprava 3 ks
Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo

Poličky v tvare domčeka sa stanú nádhernou dekoráciou detskej izbičky. Či už máte chlapca alebo dievčatko, v izbe budú vyzerať originálne a deti ich využijú na hračky, knižky alebo iné drobnosti.
 
Borovicové drevo, z ktorého sú police vyrobené, nie je nijako ošetrené, takže si ich môžete sami natrieť a zladiť so zvyškom interiéru.
 
V balení nájdete hneď tri poličky. Môžete ich rozmiestniť v ľubovoľnej vzdialenosti od seba alebo naopak nechať pri sebe pekne zoradené podľa veľkosti.
 
Pokiaľ do domčekov vyvŕtate dierku, môžete ich zavesiť deťom napríklad nad posteľ, kde si uložia svoju obľúbenú knižku alebo nočné svetielko. Pokiaľ do poličiek nechcete nijako zasahovať, môžete ich postaviť na policu, komodu alebo skrinku. Isté je, že deti budú z domčekových poličiek nadšené.
 
Skrutky na zavesenie nie sú súčasťou balenia.
 
Hoci domčeky ponúkame v balení troch kusov (a v troch veľkostiach), môžete si bez problémov kúpiť len jednu poličku, predávame ich totiž aj po kusoch.
 
Malý domček má rozmery 25 x 15 x 13 cm, stredný 30 x 20 x 13 cm a veľký 35 x 25 x 13 cm.
 
V ponuke máme množstvo ďalších drevených poličiek, ktoré sa hodia do detskej izby alebo len tak pre radosť.
Kategória: Drevené poličky
Hmotnosť: 0.33 kg
Materiál: Borovice
Povrch: Přírodní
Výška: 35 cm
Hĺbka: 13 cm
Šírka: 25 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: