AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Drevená vtáčia búdka jedľa

Urobte radosť sebe, ale aj vtáčikom v okolí vášho domova. Búdka pre rôzne druhy vtáctva vyrobená z jedle.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (10 ks)
Môžeme doručiť do:
17.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: ZN04
27,50 € 22,90 € bez DPH
Drevená vtáčia búdka jedľa

Urobte radosť sebe, ale aj vtáčikom v okolí vášho domova. V našom sortimente teraz nájdete starostlivo opracované vtáčie búdky vyrobené z rôznych drevín. Vďaka vtáčej búdke môžete pozorovať rôzne druhy vtákov, ktoré obývajú okolie vášho domova spolu s vami. 

Búdka má dostatočne silné steny tak, aby vtáčikom nebola zima. Dokonale vyhladená a vybrúsená je búdka iba zvonku, vo vnútri je materiál drsný a neupravený, práve také miesta vtákom vyhovujú. 

Tento domček pre vtáky je vyrobený z jedle, ktorá bola dekoratívne opálená. Priemer otvoru je 35 mm a celková výška s úchytom je 49 cm.
 
Pretože sa jedná o ručnú prácu, je každý kus originál a môže sa objaviť veľkostná odchýlka maximálne pár cm.

Lakovaním alebo impregnáciou môžete predĺžiť životnosť dreva.
Kategória: Drevené búdky a kŕmidlá pre vtáky
Hmotnosť: 1.88 kg
Dĺžka: 15 cm
Materiál: Jedľa
Povrch: Opálený
Výška: 34 cm
Šírka: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

873 1 drevena ptaci budka borovice
9,70 €

Doprajte vtáčikom z okolia možnosť pohodlného hodovania v krásnej búdke z borovicového dreva a seba odmeňte možnosťou pozorovať život za oknom

ZN03
6555 1 dreveny domecek pro ptaky xl
48,20 €

Ak sa chcete tešiť zo spevu sťahovavých vtákov od jari do jesene, zaobstarajte im tento krásny domček, ktorý slúži ako kŕmidlo. Vtáci si naň zvyknú a budú sa vracať rok čo rok.

ZN11
6558 1 dreveny domecek pro sykorky
31,90 €

Ak sa chcete tešiť zo spevu sťahovavých vtákov od jari do jesene, zaobstarajte im tento krásny domček, ktorý slúži ako kŕmidlo. Vtáci si naň zvyknú a budú sa vracať rok čo rok.

ZN12
3381 1 domecek pro hmyz ii
Domček pre hmyz II
Skladom (1 ks)
22,20 €

Kto chce pozorovať malé stvorenia, rozhodne potrebuje tento domček pre hmyz. Domček obsahuje kužele z jedle, bambusové rúrky a malé otvory. Rôzne druhy hmyzu si tu vytvoria...

ZN14
7002 2 domecek pro hmyz zeleny
18,20 €

Drevený zelený domček pre hmyz je vhodný na pozorovanie drobného hmyzu. Domček obsahuje kužele z jedle, bambusové trubky a malé otvory. Rôzne druhy hmyzu si tu vytvoria dokonalý...

H399