AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené chodidlo - multifunkčné

Drevené chodidlo je naozaj multifunkčné. Dá sa na ňom sedieť, odrážať sa alebo ho tlačiť pred sebou. V začiatkoch tento vozík pomáha deťom v lepšej koordinácií chôdze. Chodidlo rozvíja motoriku detí, ich zmysly a učí ich poznávať farby a tvary.
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: H263
78,90 € 65,80 € bez DPH
Drevené chodidlo - multifunkčné
Drevené chodidlo je naozaj multifunkčné. Dá sa na ňom sedieť, odrážať sa alebo ho tlačiť pred sebou. Pod držadlom sa nachádza prvá aktívna zóna s farebnými trojuholníkmi, ktoré sa dajú posúvať a otáčať. Doska chodidla je vybavená otvormi pre kocky rôznych tvarov. Po stlačení tlačidla na doske vydáva chodidlo zvuky. Pod sedacou plochou je miesto na hračky a kocky. Na bokoch sú opäť farebné aktívne zóny pre deti. V začiatkoch tento vozík pomáha deťom k lepšej koordinácií chôdze. Chodidlo rozvíja motoriku detí, ich zmysly a učí ich poznávať farby a tvary.
 
Hračka je vhodná pre deti od 1 roku.
 
Nahliadnite do našej širokej ponuky detských hračiek a doprajte vášmu dieťaťu kvalitne strávený voľný čas.
Kategória: Vzdelávacie hračky pre deti z dreva - didaktické
Hmotnosť: 2.8 kg
Dĺžka: 42 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 42 cm
Šírka: 27 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

vilac-logo-120x90

Vyberte si zo širokej ponuky vzdelávacích a motorických hračiek, drevených autíčok aj zábavných navliekačiek značky Vilac. Hračky Vilac sú jedinečné, nikdy nevyjdú z módy a dokážu očariť všetky generácie. A prečo ich deti tak milujú? To zostáva tajomstvom firmy Vilac. Drevené výrobky navyše oceníte vďaka ich odolnosti, pevnosti a možnosti recyklácie. Vždy sa totiž dajú skvele upraviť, ozdobiť a natrieť.