AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevené debničky II - komplet 3 ks

Súprava troch do seba presne zapadajúcich debničiek z borovicového dreva. Využijete ich doma alebo na záhrade na uschovanie hračiek, náradia, ovocia i zeleniny.
Dostupnosť Skladom (60 balení)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: P009
21,80 € 18,20 € bez DPH
Drevené debničky II - komplet 3 ks
Drevené debničky sú vhodné na využitie v dome, byte alebo na záhrade, skrátka kdekoľvek, kde potrebujete mať veci organizované a presne na svojom mieste.
 
Do debničiek môžete uložiť záručné listy, zmluvy, detské hračky alebo čokoľvek ďalšie, čo nechcete, aby sa voľne povaľovalo v obývacej izbe. Ak chcete byť originálny, je možné debničky tiež využiť na zabalenie darčeka na narodeninovú oslavu.
 
Debničky nie sú nijak povrchovo ošetrené. Ich finálny vzhľad si tak môžete určiť sami a dozdobiť si ich podľa svojho vlastného vkusu alebo ich zladiť so zvyškom interiéru.

Balenie obsahuje 3 ks debničiek, vždy jeden kus z každej veľkosti:
  • malá - 28 x 15 x 12 cm (d x š x v)
  • stredná - 34 x 20 x 12 cm (d x š x v)
  • veľká - 40 x 26 x 12 cm (d x š x v)
Pri vnútornom rozmere je nutné odčítať cca 1 cm z každej strany debničky.
Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 4 kg
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.