AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené fotoalbum s vlastným motívom

Staňte sa tvorcom jedinečného príbehu a zachyťte všetky výnimočné okamihy svojho života v tomto netradičnom drevenom albume s vlastným motívom.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Text
Dostupnosť Vyrobíme na mieru
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1299-VL
29,50 € 24,60 € bez DPH
Drevené fotoalbum s vlastným motívom

Krásne drevené album sa stane ideálnym priestorom pre zvečnenie všetkých dôležitých spomienok a významných okamihov. Hodí na svadobné fotografie, na uchovanie spomienok na to, ako vaše dieťatko rástlo, ale radosť urobí tiež všetkým cestovateľom. Fantázii sa medze nekladú.

Fotografie môžete doplniť textom a popisom, ale pokojne môžete dovnútra vlepiť čokoľvek, čo sa spája s daným okamihom. Takýto lístok do kina, kam ste so svojou drahou polovičkou vyrazili na prvé rande, sa po 20 rokoch manželstva stane skutočným pokladom.

Jedná sa o kvalitný výrobok vyrobený z drevenej preglejky s hrúbkou 3 mm. Fotoalbum obsahuje 25 lesklých listov papiera a má krúžkovú väzbu, stránky nie je možné pridať z dôvodu správneho zatvorenia. Súčasťou je aj 500 ks fotorohov.

Na výrobku môže vzniknúť opálenie z dôvodu výrezu na laseri, hrče a drobné nedokonalosti sú bežnou súčasťou preglejky.

 

Kategória: Svadobné fotoalbumy z dreva
Hmotnosť: 0.3 kg
Dĺžka: 31 cm
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Šírka: 23 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.