AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené kolky - Molkky

Molkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Všetko, čo potrebujete, je vonkajší priestor - záhrada, park alebo trávnik na dedine - pár priateľov a sada kolíkov Molkky.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
16.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ890
40,40 € –5 % 38,30 € 31,90 € bez DPH
Drevené kolky - Molkky
6813 4 drevene kuzelky molkky
Akcia
40,40 € –5 %
Skvelá vonkajšia hra z Fínska
 
Molkky je hra vhodná pre každého bez rozdielu veku, pohlavia a fyzickej zdatnosti. Molkky je vynikajúci spôsob, jak poznať nových ľudí alebo jak posilovať vzťahy s rodinou, priateľmi alebo spolupracovníkmi. Nie je potrebné žiadnej fyzickej sily, úspech je založený na kombinácií náhody a presnosti hádzania. Všetko, čo potrebujete, je vonkajší priestor - záhrada, park alebo trávnik na dedine - pár priateľov a sada kolíkov Molkky. Molkky sa vyrábajú ručne vo Fínsku z borovíc, ktoré pochádzajú z lesov s certifikátom PEFC ( trvalo uržateľným spôsobom obhospodarovateľov lesov). Molkky je teda ekologickým spôsobom, ak si užiť veľkú zábavu pod širym nebom.
 
Pravidlá sú veľmi jednoduché a napínavé. Každá kolka má svoje číslo a buď dostanete toľko bodov, koľko má zrazená kolka alebo, pokiaľ ich zrazíte viac, dostanete toľko bodov, koľko kolkov spadlo. Víťazí hráč, ktorý ako prvý získa presne 50 bodov. Pozor, kebyste mali získať viac než 50, klesá vaše skóre na polovicu, to je 25 bodov.
 
Rozmer celého balenia: 32 cm (šírka) x 19 cm (výška) x 22 cm (hĺbka)

Rozmer jedného kolíku: výška 15 cm, priemer 5.5 cm
Kategória: Záhradné hry pre deti i dospelých
Hmotnosť: 0.8 kg
Dĺžka: 32 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 22 cm
Šírka: 19 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

albi

ALBI je renomovaná česká značka, ktorá sa špecializuje na výrobu vysoko kvalitných darčekových predmetov, kníh, tlačovín a v neposlednom rade aj drevených výrobkov. Svoju popularitu získala najmä výrobou spoločenských hier, ktoré charakterizuje predovšetkým odolnosť, tradícia aj nadčasový dizajn. Vyberte si zo širokej škály drevených hračiek, spoločenských hier, drevených hlavolamov pre všetky vekové kategórie.