AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené nožnice grilovacie

Krásne drevené nožnice. Neslúžia na strihanie, ale majú praktické plôšky, vďaka ktorým zovrú a nepustia pokiaľ nebudete sami chcieť.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (38 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ027
2,40 € 2 € bez DPH
Drevené nožnice grilovacie

Krásne drevene kliešte - nôžnice. Neslúžia na strihanie, ale majú praktické plôšky vďaka ktorým zovrú a nepustia pokiaľ nebudete sami chcieť.

Využijete ich pri otáčaní mäsa a pri ďalších činnostiach, kde máte vďaka šikovnému tvaru a tomu, že máte prsty v otvoroch, výbornú kontrolu nad tým, ako s uchopenou vecou manipulujete.

​Kliešte z bukového dreva sú kvalitným a spoľahlivým pomocníkom.

Kategória: Drevené obracačky do kuchyne
Hmotnosť: 0.05 kg
Dĺžka: 28 cm
Materiál: Buk
Povrch: Prírodný

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

744 1 drevene kleste grilovaci velke
Drobnosti
1,60 €

Tento nenahraditeľný pomocník do kuchyne slúži najmä k obracaniu mäsa a k podobným činnostiam, kde potrebujete vec pevne uchopiť a manipulovať s ňou.

CZ026
567 3 sada prkenek se stojanem
26,70 €

Sada 3 rôznych veľkých dosiek vyrobených z masívneho bukového dreva, ktoré oceníte pri krájaní alebo servírovaní. Netupí nože a má praktický stojan.

CZ130