AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevené puzzle v krabičke - Líška

Na zloženie tohto originálneho a hravého puzzle musíte byť naozaj mazaný ako líška. Každý kúsok je originál a skladanie obrázku bude nielen zábavné, ale aj napínavé. Vytvorte si originálnu dekoráciu!
Dostupnosť Skladom (8 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: EP01
29,90 € 24,90 € bez DPH
Drevené puzzle v krabičke - Líška
Unikátne obrázky zvierat, ktoré vám pod rukami budú vznikať prekvapia nielen svojim vzhľadom a akvarelovými farbami, ale aj jedinečným spracovaním. Nečakajte tradičný vzhľad jednotlivých puzzlí, každý drevený dielik má totiž svoj jedinečný tvar a skladanie obrázku bude o to viac zábavnejšie, ale aj napínavejšie. Čakajú vás hodiny plné zábavy s hravým príbehom, ktorý budete sami tvoriť.
 
Puzzle sú vyrobené z tvrdého materiálu, pýšia sa vysokou odolnosťou a po zostavení vytvoria u vás doma veľmi osobitú dekoráciu, ktorá zaujme každého prichádzajúceho návštevníka na prvý pohľad.
 
Jedinečný a precízny dizajn bol navrhnutý v spolupráci s Andreasom Preisom - nemeckým umelcom, dizajnérom a ilustrátorom s úžasnou technikou kreslenia.

Rozmery krabičky: 20 x 20 x 7,5 cm
Počet dielikov: 141
Vek: 14+
Kategória: Zvieracie puzzle - skladačky z dreva
Hmotnosť: 0.5 kg
Dĺžka: 40 cm
Materiál: Lipa
Povrch: Lakovaný
Šírka: 28 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

EWA logo-120x90

EWA Eco-Wood-Art™ je bieloruský výrobca a veľkoobchodník drevených mechanických stavebníc, modelov a hračiek od zvierat, dopravných prostriedkov až po vojenské stroje. Firma bola založená v roku 2016, kedy vytvorila prvé rady drevených modelov a predstavila ich celému svetu. Neustále sa modernizuje a snaží sa osloviť všetky vekové kategórie.

Podobné produkty

11481 3 drevene puzzle v krabicce lev
29,90 €

Kráľ zvierat symbolizuje múdrosť a odvahu. Oboje budete potrebovať na zostavenie tohto jedinečného puzzle. Každý kúsok je originál a po dokončení vytvorí jedinečný obraz.

EP02
11490 3 drevene puzzle v krabicce chameleon
29,90 €

Chameleón symbolizuje jedinečný vzhľad a každý kúsok tohto puzzle je taktiež úplný unikát. Pod rukami vám vznikne netradičný obraz, ktorý zaujme každého prichádzajúceho...

EP05
ram m
29,90 €

Baran je známy svojou neúnavnosťou a odhodlaním a tieto vlastnosti spájajú aj všetkých milovníkov drevených skladačiek. Užite si hodiny plné kreatívnej zábavy aj napätia.

EP71
11484 3 drevene puzzle v krabicce panter
29,90 €

Jedinečným trhákom je puzzle s motívom pantera, ktoré vás ohromí svojou originalitou a abstraktnou farebnosťou. Skladanie tejto jedinečnej dekorácie vás bude baviť, pretože...

EP03
mastodon m
29,90 €

Majestátny mastodont prekvapí nielen svojim vzhľadom, ale aj jedinečným spracovaním. Zažijete hodiny plné zábavy aj napätia s hravým príbehom, ktorý budete sami tvoriť.

EP69
turtle m
29,90 €

Korytnačky sú symbolom vytrvalosti a práve tu budete potrebovať na zostavenie jedinečného obrazu. Čakajú vás hodiny plné zábavy aj napätia.

EP70
11493 3 drevene puzzle v krabicce t rex
29,90 €

Dravý dinosaurus prekvapí nielen svojim vzhľadom, ale aj jedinečným spracovaním. Zažijete hodiny plné zábavy aj napätia s hravým príbehom, ktorý budete sami tvoriť.

EP06
owl m
29,90 €

Užite si spoločne hodiny plné zábavy. Pod rukami vám bude vznikať unikátny obraz sovy, ktorý bol navrhnutý v spolupráci s popredným nemeckým umelcom a ilustrátorom.

EP72