AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené šachy 62 x 62 cm

Do detailu prepracovaný drevený šach s priestrannou hracou plochou. Figúrky sú výsledkom poctivej ručnej práce, jedná sa o originálnu a luxusnú hraciu sadu.

Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
29.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: H480
202,30 € 168,60 € bez DPH
Drevené šachy 62 x 62 cm
Šachy 62 cm 3
Doprava zadarmo

Do detailu prepracovaný drevený šach s veľkou hracou plochou 62 x 62 cm. Vďaka tomu, že sú figúrky ručne vyrezávané, je každý kus originál. Figúrka kráľa je vysoká 12 cm.

Vďaka dômyselnému uloženiu figúrok a spoľahlivému uzatváraniu so sebou šach môžete bez obáv vziať na cesty a krátiť si tak napríklad daždivé večery na dovolenke.

Všetky figúrky a taktiež hracia plocha sú ošetrené zdravotne nezávadným bezfarebným lakom. Ako materiál na výrobu šachu bolo použité dubové drevo.

Výrobok nie je vhodný pre deti do troch rokov.

Kategória: Drevené šachy pre malých aj veľkých hráčov
Hmotnosť: 8 kg
Dĺžka: 62 cm
Materiál: Dub
Povrch: Lakovaný
Výška: 4 cm
Šírka: 62 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.