Zaobstarajte si vyvýšený záhon so zľavou až 15 %

Drevený box 30 x 30 cm

Drevený box z borovicového dreva s rozmermi 30 x 30 cm nájde svoje využitie ako dekorácia alebo doň môžete uložiť hračky, oblečenie či alkohol.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (165 ks)
Môžeme doručiť do:
5.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: BOX001
20,20 € 16,80 € bez DPH
Drevený box 30 x 30 cm

Máte doma veľa vecí, ktoré ale nemajú konkrétne špecifické miesto, a radi by ste ich predsa niekam uložili? Tento drevený box vám otvorí nové možnosti. Môžete doňho uložiť detské hračky, oblečenie, alkohol, staré skriptá alebo poznámky zo školy.

Ak patríte medzi kreatívnych ľudí, môžete si box, ktorý je z čistého borovicového dreva, sami ozdobiť alebo ho použiť na ďalšiu výrobu. Ak vás čaká narodeninová oslava a chcete byť originálny, môžete oslávencovi zabaliť alkohol alebo nejaké delikatesy do boxu namiesto použitia klasickej darčekovej taštičky.

Vnútorný rozmer boxu je orientačne 28,5 x 28,5 cm.

Box je pevný a kvalitne spracovaný zo 100% prírodných materiálov.

Kategória: Drevené úložné boxy, Borovica
Hmotnosť: 3 kg
Dĺžka: 30 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 30 cm
Šírka: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.