AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevený box s vekom 35 x 25 x 18 cm

Keď neviete čo s tým, vložte to do boxu. Z vlastnej skúsenosti vieme, že napríklad v takej detskej izbe sú boxy nenahraditeľné.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (7 ks)
Môžeme doručiť do:
23.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1318
20,60 € 17,20 € bez DPH
Drevený box s vekom 35 x 25 x 18 cm

Keď neviete čo s tým, vložte to do boxu. Z vlastnej skúsenosti vieme, že napríklad v takej detskej izbe sú boxy nenahraditeľné. Všetko šikovne ukryjete do boxu, izba je za 5 minút uprataná a vy máte dobrý pocit, ako ste to lišiacky vyriešili.

Boxy majú praktické uchá, vďaka ktorým sa dobre prenášajú. Sú z čistého, neošetreného dreva, takže vhodné na ďalšie tvorenie. Dajte deťom voľnú ruku, nech si box ozdobia podľa vlastných predstáv. Box tak bude originálny inventár detskej izby, na ktorý budú vaše ratolesti náležite pyšné. Navyše tá hodinka ticha, ktorú pri výrobe zažijete, je na nezaplatenie …
 
Vnútorný rozmer boxu je 33 x 23 x 16 cm a nosnosť maximálne 10 kg.

Nevyhovuje vám  tento konkrétny box? V našej širokej ponuke úložných boxov si určite vyberiete ten pravý.
Kategória: Drevené úložné boxy
Hmotnosť: 1.2 kg
Dĺžka: 35 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 18 cm
Šírka: 25 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.