Drevený box s vekom 40 x 30 x 23 cm

Drevený box s vekom vám uľahčí udržiavanie poriadku v izbičke. Dovnútra môžete uložiť hračky, šperky, fotografie alebo iné cennosti.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (22 ks)
Môžeme doručiť do:
27.2.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ302V
26,30 € 21,90 € bez DPH
Drevený box s vekom 40 x 30 x 23 cm

Keď neviete, kam upratať hračky alebo iné veci z domácnosti, ktoré nemajú svoje pevné miesto, uložte ich do dreveného boxu.

V detskej izbe také boxy oceníte ešte oveľa viac a stanú sa nenahraditeľnými pomocníkmi pri rýchlom upratovaní pred príchodom návštevy. Všetky hračky, lego, pexeso a ďalšie drobnosti v boxe zmiznú, stačí potom len zaklapnúť veko.

Box je z neošetreného borovicového dreva, takže sa dá použiť k ďalšiemu tvoreniu. Keď dáte deťom voľnú ruku, určite si box s nadšením vyzdobia presne podľa svojho vkusu. Vlastnoručne vyzdobený box tak bude originálnym inventárom detskej izby.

Vnútorný rozmer drevenej krabičky je 37,5 x 27,5 x 20,5 cm.

Ak vám tento konkrétny box nevyhovuje, máme v ponuke veľa ďalších úložných boxov, z ktorých si určite vyberiete.

 

Kategória: Drevené úložné boxy
Hmotnosť: 1.9 kg
Dĺžka: 40 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 23 cm
Šírka: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.