AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Drevený fotorámček s pôrodnými údajmi

Nenechajte zošedivieť spomienky na jeden z najšťastnejších okamihov vášho života a kúpte si originálny rámček na fotku s menom a ďalšími údajmi o bábätku.
Text
Dostupnosť Vyrobíme na mieru
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ648
28,30 € 23,60 € bez DPH
Drevený fotorámček s pôrodnými údajmi

Každé bábätko je iné a úplne originálne, jednu vec ale majú všetky spoločnú - rastú nám pred očami. Uchovajte si preto krásnu spomienku na narodenie vášho dieťatka v podobe jedinečného kúsku dreva aj so všetkými údajmi, ktoré v bežnom zhone a starostlivosť o bábätko často zabudneme.

Drevený fotorámček je tiež skvelým darčekom pre novopečených rodičov a dáme ruku do ohňa za to, že nikto ďalší z hostí nedorazia s rovnakým prekvapením. Do rámčeka sa vojdú fotografie s rozmermi 10 x 15 cm.

Ak by ste chceli svoj domov ozdobiť o viac originálnych drevených výrobkov, pozrite sa na naše ďalšie motívy na mieru, alebo na ďalšie fotorámčeky, kde si môžete vybrať z neutrálnych kúskov, ale aj z rámčekov k rôznym životným udalostiam.

Na výrobku môže vzniknúť opálenie z dôvodu výrezu na laseri, hrče a drobné nedokonalosti sú bežnou súčasťou preglejky.

Kategória: Personalizované darčeky
Hmotnosť: 0.15 kg
Dĺžka: 50 cm
Materiál: Buk
Povrch: Prírodný
Výška: 24 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.