AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevený hojdací koník biely

Drevený hojdací kôň, detská klasika, asi každý sme ho mali doma. Prečo nedopriať túto radosť aj ďalšej generácií? Teraz v bielom prevedení.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (2 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: H159
30,30 € 25,30 € bez DPH
Drevený hojdací koník biely

Elegantný hojdací biely koník neurazí interiér žiadnej detskej izbičky. Svojimi čistými líniami spĺňa všetky parametre modernej hračky. Jeho konštrukcia je čistá a funkčná. Tvar hojdadiel umožňuje bezpečné hojdanie, podpierky nôh pohodlie a oporu pri rozhojdávaní koníka. Samozrejmosťou sú aj držadlá pre ruky.

Kreatívne deti a rodičov možno nenechá na pokoji biele, neutrálne prevedenie hračky a využijú túto plochu ako základ pre vytvorenie originálneho hojdacieho koňa, výtvarného diela - takého, akého nikto nemá. Stačí použiť fantáziu a špeciálne, vodou neriedené farby, možno liehové fixky a nejaké zaujímavé samolepky. Budete mať aj vy odvahu?

Vek: 2+

Kategória: Drevené hračky pre dievčatá
Hmotnosť: 2.2 kg
Dĺžka: 68 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 48 cm
Šírka: 27 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

publicdoc-021_-1_-1_908054-120x90

Drevené hračky majú pre deti nezameniteľné kúzlo, ktoré im vytvára výborný podklad pre ich vízie, fantázie aj sny. Drevené hračky ale ocenia aj rodičia – sú bezpečné, krásne voňajú, majú nadčasový dizajn a pri správnej údržbe vydržia aj niekoľko generácií. Svoje o tom vie tradičná česká značka WOODY, ktorá patrí k významným producentom drevených hračiek v Európe a svoje remeselné umenie si táto rodinná firma odovzdáva z generácie na generáciu.

Podobné produkty

1515 1 drevene pastelky 12 barev
Drevené farbičky 12 farieb
Skladom (3 balení)
8,10 €

Drevené farbičky vyrobené z neopracovanej guľatiny lieskového dreva, ktorá je vyplnená farbičkou. K dispozícií je teda sada 12 drevených farbičiek.

H029
3483 1 dreveny houpaci kun lara bily
30,30 €

Drevený hojdací koník, detská klasika, asi každý sme ho mali doma. Prečo nedopriať túto radosť aj ďalšej generácií?

CZ095-LA