AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevený prak

Drevený prak poteší väčšie deti, ktoré rady trávia čas v prírode a milujú dobrodružstvo. Deti si precvičia koordináciu ruky a zraku a naučia sa trpezlivosti.

Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Predobjednávky
Môžeme doručiť do:
10.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: H067
6 € 5 € bez DPH
Zábavná a originálna hračka pre všetkých malých dobrodruhov. Doprajte deťom nespútanú zábavu pri hre, kedy môžu byť v prírode a behať po lúkach s prakom v ruke ako ich rodičia v podobnom veku.
 
Vďaka drevenému praku si deti navyše precvičia koordináciu ruky a zraku. Pri mierení na cieľ sa učia trpezlivosti a sústredenia. Nemalou výhodou je to, že sa budú tešiť na pobyt v prírode ako nikdy predtým.
 
Prak je vyrobený z bukového dreva a je určený iba na rekreačné použitie.
 
Nie je vhodný pre deti do troch rokov.
Kategória: Drevené hračky pre chlapcov
Hmotnosť: 0.15 kg
Dĺžka: 25 cm
Materiál: Buk
Povrch: Prírodný
Šírka: 13 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.