AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Dubový krígeľ s nerezovou vložkou - svetlý

Krígeľ z dubového dreva s nerezovou vložkou zaistí, že si pivo uchová príjemnú teplotu, nebude sa zahrievať a vy si doprajete svoj obľúbený nápoj so štýlom.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: CZ236S
27,90 € 23,30 € bez DPH
Dubový krígeľ s nerezovou vložkou - svetlý

Tento pivný hrnček sa zapáči  nejednému pivárovi. Jedná sa o úplne štýlový kúsok, ktorý je prepracovaný k dokonalosti predovšetkým tým, že obsahuje nerezovú vložku, vďaka ktorej vám v ňom sa žiaden nápoj nezahrieva ani v najhorúcejšom lete. Hrnček je kvalitne opracovaný a naimpregnovaný.

Ak hrnček nechcete využívať na pitie, môže vám poslúžiť ako štýlový doplnok, nádoba na ceruzky alebo si do neho môžete bez obáv ukryť sladkosti - kto by ich tam totiž hľadal.

Krígeľ je vyrobený z dubového dreva, má objem 0,5 l a jeho šírka s uchom je 17 cm. Farebné variácie a odtiene sa môžu mierne líšiť.

Drevený výrobok umývajte ručne, v umývačke by mohlo dôjsť k jeho trvalému poškodeniu.

Kategória: Drevené krígle
Hmotnosť: 0.56 kg
Dĺžka: 16 cm
Materiál: Dub
Povrch: Lakovaný
Výška: 15 cm
Šírka: 11 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

1680 1 dreveny hrnek s nerezem
23,80 €

Skvele vyzerajúci drevený hrnček z pevného bambusového dreva má kvalitnú antikorovú vložku, vďaka ktorej zostane akýkoľvek nápoj teplý alebo naopak studený.

CZ445