AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Fotoalbum - Memories

Originálny drevený fotoalbum Memories ponúka dokonalý priestor na uchovanie jedinečných spomienok na najdôležitejšie životné okamihy.
Dostupnosť Skladom neobmedzene
Môžeme doručiť do:
22.7.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1306
28,30 € 23,60 € bez DPH
Fotoalbum - Memories
Netradičný drevený fotoalbum Memories je miestom pre všetky obľúbené fotografie, ale aj spomienky v podobe pamätných vstupeniek z kina, obalu z čokolády, ktorú vám vaša drahá polovička priniesla na prvú schôdzku, alebo prvého odstrihnutého pramienka vlasov vášho bábätka.
 
Ideálne pre vaše svadobné fotografie, fotky z ciest alebo zábery vášho rastúceho bábätka.
 
Fotoalbum má krúžkovú väzbu a obsahuje 25 lesklých listov, pre správne zatvorenie albumu stránky nie je možné pridať. Pevné drevené dosky udržia album v bezpečí aj pri nosení v kabelke alebo batohu. Súčasťou fotoalbumu sú aj fotorožky.
 
Na výrobku môže vzniknúť opálenie z dôvodu výrezu na laseri, hrče a drobné nedokonalosti sú bežnou súčasťou preglejky.
Kategória: Originálne darčeky z dreva k výročiu
Hmotnosť: 0.3 kg
Dĺžka: 31 cm
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Šírka: 23 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.