AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Masívna doska na krájanie 52 x 38 cm

Masívna doska na krájanie o veľkosti 52 x 38 x 4 cm je vhodná na krájanie aj servírovanie pečiva, zeleniny alebo mäsa. Vyrobené z vysoko kvalitného pareného buka.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (9 ks)
Môžeme doručiť do:
25.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ223
36,40 € 30,30 € bez DPH
Masívna doska na krájanie 52 x 38 cm

Táto masívna doska na krájanie o veľkosti 52 x 38 x 4 cm bude vo vašej kuchyni vyzerať veľmi dobre a pritom odvedie kus práce. Krájacia doska je vhodná na krájanie aj servírovanie pečiva, zeleniny alebo mäsa. Môžete na ňom servírovať syry či nájsť akékoľvek ďalšie využitie.

Krájacia doska je vyrobená tak, aby vydržala aj hrubšie zaobchádzanie. Ak teda hľadáte poriadnu krájaciu dosku, určite budete spokojní.

Pokiaľ chcete mať doštičku ešte originálnejšiu alebo ňou chcete niekoho obdarovať, môžete si na ňu nechať vypáliť vlastný motív.

Vyrobené z vysoko kvalitného pareného buka.

Doska nie je vhodná do umývačky riadu, odporúčame omývať ručne.

Kategória: Drevené dosky obdĺžnikové
Hmotnosť: 5.2 kg
Dĺžka: 52 cm
Materiál: Buk
Povrch: Prírodný
Hrúbka: 40 mm
Šírka: 38 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

930 2 deska na krajeni chleba
13,30 €

Nádherná doska na krájanie chleba. Doska má odnímateľnú mriežku, do ktorej padajú odrobinky pri krájaní pečiva a priestor na odloženie noža.

CZ112