Navliekacie korálky - Žabka

Neohodnotené
Značka: Woody
Tuba s korálkami zaručene poteší malé dievčatká. Výhodou je, že jedným vyrobeným náramkom alebo retiazkou zábava nekončí.
Dostupnosť Skladom (3 ks)
Môžeme doručiť do:
13.6.2023
Možnosti doručenia
Kód: H163
16,14 € 13,45 € bez DPH
Navliekacie korálky - Žabka
Neohodnotené
Značka: Woody

Tuba s korálkami zaručene poteší malé dievčatká. Výhodou je, že jedným vyrobeným náramkom alebo retiazkou zábava nekončí. Korálky sa dajú navliekať znovu a znovu. Deti si navliekaním korálok rozvíjajú jemnú motoriku rúk, koordináciu rúk a očí. Súprava obsahuje korálky rôznych veľkostí a farebných prevedení. Balené v drevenej škatuľke v tvare žabky vo veľkosti 22 x 20 cm. Žabku je možné využiť aj ako dekoráciu či fotorámik, pretože na jej zadnej strane je úchyt pre ľahké zavesenie na stenu.

Balenie obsahuje: korálky (biele, ružové, zelené, fialové), farebné šnúrky, 3 prívesky s priemerom 3 cm.

Veľkosť korálok je od 0,8 do 2 cm.

Vhodné pre deti od 3 rokov.

Kategória: Drevené hračky pre dievčatá
Hmotnosť: 0.44 kg
Dĺžka: 22 cm
Materiál: Buk
Povrch: Lakovaný
Výška: 0 cm
Šírka: 20 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

publicdoc-021_-1_-1_908054-120x90

História značky WOODY siaha a čerpá z dlhej tradície a histórie tradičnej českej výroby a českého umu, odovzdávaného z generácie na generáciu po celé stáročia. Táto tradícia a pokrokové technické riešenie radilo predrevolučnú Českú republiku k najvýznamnejším európskym producentom drevených hračiek. WOODY produkt kladie veľký dôraz vedľa vysokej kvality a bezpečnosti, aj na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu.