Zaobstarajte si vyvýšený záhon so zľavou až 15 %

Prútená noša zaoblená

Rozprávkový prútený kôš sa stane užitočným pomocníkom pri prekladaní dreva ku krbu, zbieraní úrody zo záhradky alebo ho môžete použiť na slamu.
Dostupnosť Predobjednávky
Môžeme doručiť do:
25.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: PR096
70,80 € 59 € bez DPH
Prútená noša zaoblená

Prútené koše nie sú len doménou rozprávok a čiernobielych filmov, ale tiež vychytaný pomocník na vašu záhradu. Môžete do neho naložiť drevo, ovocie alebo aj seno.

Koše sú vyrobené z kvalitného prútia, sú ľahké, ale zároveň pevné a všeličo unesú. Popruhy na chrbát oceníte hlavne vo chvíli, kedy máte pripravený napríklad náklad dreva ku krbu.

Pretože sa jedná o ručnú prácu, sú uvádzané rozmery iba orientačné, a tak sa môže vyskytnúť menšia odchýlka v rozmeroch a ozdobných prvkoch.

Popruhy majú univerzálnu veľkosť a nie sú nastaviteľné.

Kategória: Prútené koše na drevo, Prútie
Hmotnosť: 4.56 kg
Dĺžka: 36 cm
Materiál: Prútie
Povrch: Prírodný
Výška: 59 cm
Šírka: 45 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

1974 2 prouteny kos na drevo zaobleny prirodni
48,50 €

Prútený kôš bude elegantným doplnkom k rodinnému krbu, ale predovšetkým ho oceníte ako pomocníka k zásobovaniu drevom. Kôš je obšitý jutou a jedná sa o ručnú prácu.

PR007
1890 2 prouteny kos na drevo prirodni
40 €

Prútený kôš bude elegantným doplnkom k rodinnému krbu, ale predovšetkým ho oceníte ako pomocníka na zásobovanie drevom. Kôš je obšitý jutou a jedná sa o ručnú prácu.

PR008
2268 1 proutena nuse zaoblena s vikem
72,80 €

Prútené koše ako z rozprávky sa u vás doma stanú skvelým pomocníkom pri prekladaní dreva ku krbu, zbieraniu úrody zo záhradky alebo ich môžete použiť napríklad na slamu.

PR097
2271 1 proutena nuse hranata mala
58,60 €

Neoceniteľný pomocník na vašu záhradu, ktorý pomôže s drevom, ovocím ale aj slamou.

PR098
2274 1 proutena nuse hranata velka
72,80 €

Rozprávková noša z vŕbového prútia sa u vás doma stane skvelým pomocníkom pri prekladaní dreva ku krbu, zbieraniu úrody zo záhrady alebo ju môžete použiť na slamu.

PR099
2499 3 prouteny kos na drevo zaobleny bily
82,90 €

Naše pletené krbové koše zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení polienok k rodinnému krbu. Elegantné koše na drevo sú obšité jutou.

PR142
2544 3 prouteny kos na drevo zaobleny bily maly
62,70 €

Naše pletené krbové koše zaisťujú maximálne pohodlie pri nosení polienok k rodinnému krbu. Elegantné koše na drevo sú obšité jutou.

PR143