Vaša objednávka sa môže oneskoriť, doručenie do Vianoc ale stíhame!

Sťahovacie vrecúško z juty 30 x 47 cm

Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo
Veľké sťahovacie vrecúško z juty je ideálnym riešením pre skladovanie zeleniny, ovocia alebo napríklad zrnkovej kávy. Jeho štruktúra je celistvá a zároveň priedušná, takže tvorí skvelú ochranu pre potraviny a zabraňuje ich kazeniu.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: MO062
3,20 € 2,70 € bez DPH
Sťahovacie vrecúško z juty 30 x 47 cm
Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo

Veľké sťahovacie vrecúško z juty je ideálnym riešením pre skladovanie zeleniny, ovocia alebo napríklad zrnkovej kávy. Hodí sa aj ako originálne darčekové balenie napríklad na Mikuláša alebo Vianoce.
 
Juta je oveľa odolnejšia ako tradičné papierové varianty a má prirodzenú schopnosť absorbovať a uvoľňovať vlhkosť do okolia, preto je ideálna na suché potraviny.
Kategória: Drevené záhradné doplnky
Hmotnosť: 0.11 kg
Dĺžka: 47 cm
Povrch: Prírodný
Výška: 0 cm
Šírka: 30 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.