Black Friday už len dnes!

Súprava na pestovanie borovice

Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo
Hovorí sa, že správny muž má postaviť dom, zasadiť strom a splodiť syna. Tak prečo nezačať napríklad tým stromom? S touto súpravou si môžete jednoducho zasadiť svoju vlastnú borovicu a potom už len sledovať, ako rastie pred očami.
Dostupnosť Predobjednávky
Môžeme doručiť do:
22.12.2023
Možnosti doručenia
Kód: MO065
7,20 € –9 % 6,50 € 5,40 € bez DPH
Súprava na pestovanie borovice
Neohodnotené
Značka: ČistéDrevo
13038 sada na pestovani borovice
Black Friday
7,20 € –9 %

Zasaďte si svoj vlastný strom! Súprava obsahuje semená borovice, dehydrovanú hlinu a kartónový kvetináč.
 
Ako na to? Semienka borovice vyberte a vložte na 24 hodín do vody, potom ich premiestnite do kartónového kvetináča s dehydrovanou hlinou a následne zalievajte podľa potreby. V priebehu roka môžete pozorovať zmeny, pretože za rok vyrastie až o cca 30 cm a tak vám nezostane nič iné, než strom presadiť.
 
Pestovanie borovice zo semena je jedno z najjednoduchších. Vzhľadom na odolnosť voči chorobám nevyžadujú mladé sadenice prakticky žiadnu starostlivosť.
Kategória: Súpravy k pestovaniu
Hmotnosť: 0.04 kg
Dĺžka: 7 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 12 cm
Šírka: 7 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.