AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Súprava záhradného náradia v bavlnenej taške

Záhrada vyžaduje starostlivosť od skorej jari do neskorej jesene. Preto je potrebné zvoliť aj správne záhradné náradie. Táto súprava bude nenahraditeľným pomocníkom pri sadení rastlín a drobných záhradníckych prácach.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: SR54
8,10 € 6,80 € bez DPH
Súprava záhradného náradia v bavlnenej taške
Starostlivosť o rastliny je vašim malým koníčkom? Táto súprava záhradného náradia je vďaka svojim menším rozmerom ideálna na prácu na záhrade. Môžete ľubovoľne manévrovať ako v kvetináčoch, tak na záhonoch.
 
Súprava obsahuje sádzaciu lopatku, záhradnú vidličku, kyprič pôdy a bavlnenú tašku. Tieto nástroje vám uľahčia stávkovanie a drobné záhradnícke práce. Je vyrobená z eukalyptového dreva a ocele.
 
Rozmery:
lopatka - 25,4 x 6 cm
vidlička - 24,5 x 5,7 cm
kyprič - 21,5 x 6,3 cm
taška - 60 x 13 cm
Kategória: Záhradné náradie
Hmotnosť: 0.33 kg
Povrch: Prírodný
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.