AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Vlastná fotografia na dreve vo formáte A5

Fotografie vytlačená priamo na dreve je absolútne geniálny nápad, ktorý skvele oživí váš interiér. A nemusíte sa báť, že by sa pri páde rozbilo sklo.
Dostupnosť Vyrobíme na mieru
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ1109
12,90 € 10,80 € bez DPH
Vlastná fotografia na dreve vo formáte A5

Fotografia vytlačená priamo na dreve je unikátny nápad, ktorý dokonale zapadne do vášho domova. Tento typ fotografie je veľmi decentná prírodná dekoráca a môžete si ju tak bez obáv postaviť na komodu, obývaciu stenu, alebo napríklad nočný stolík.

Na tlač sú vhodné všetky typy fotografií a záleží len na vás, ktorú spomienku si budete chcieť týmto spôsobom zvečniť. Skvele sa hodí na fotografie zo svadby, rodinné či športové fotky, portréty, ale krásne budú aj obrázky prírody alebo zvierat.

Fotku, ktorú nám zašlete, vytlačíme priamo na brezovú preglejku, ktorú následne vytvrdíme UV svetlom, aby sa potlač nerozmazávala. Každý takýto drevený obraz je originálny a má jemné podfarbenie štruktúrou dreva. Je dodávaný so stojanom.

Fotografiu nám jednoducho priložte ako súbor a o zvyšok sa už postaráme my, tlačíme podľa formátu buď na výšku alebo na šírku.

Kategória: Personalizované darčeky
Hmotnosť: 0.11 kg
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Výška: 21 cm
Hrúbka: 3 mm
Šírka: 15 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.