Stínosvět

Stinosvet logo-120x90

Stínosvět je malá česká rodinná firma, ktorá vyrába presvecovacie rozprávky. Celý projekt drevených "večerníčkov" vznikol ako nápad rodičov, ktorí dnes so svojimi synmi všetky interaktívne produkty poctivo testujú. Vedľa rozprávok vyrába aj vzdelávacie sady, puzzle a kreatívne karty.

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom
Rozprávka na stenu - O perníkovej chalúpke
18,17 €

Vytvorte pre svoje deti skutočné domáce kino plné zábavy. Táto obľúbená klasická rozprávka je na večerné premietanie ideálna!

SV07
Rozprávka na stenu - O Červenej Čiapočke
18,17 €

Rozprávanie o malom dievčatku a hladnom vlkovi je snáď najznámejšou rozprávkou vôbec. Pomocou tieňov a vlastnej fantázie jej môžete dať nový rozmer. Deti budú nadšené!

SV06
Rozprávka na stenu - O troch prasiatkach
18,17 €

Kto by nepoznal klasickú rozprávku o troch prasiatkach a veľkom zlom vlkovi? S jej premietaním budete mať u detí rozhodne úspech.

SV05
Vzdelávací set na stenu - Dinosauri
18,17 €

Tento vzdelávací set vás spoločne s vašimi deťmi prenesie do prehistorických čias. Rozprávanie o dinosauroch zaujme malých aj veľkých poslucháčov.

SV02
Vzdelávací set na stenu - Afrika
18,17 €

Vzdelávacia set vás spoločne s vašimi deťmi prenesie do divokej africkej prírody. Zábavnou formou rozvíja detskú predstavivosť a kreativitu.

SV01
Rozprávka na stenu - O neposlušných kozliatkach
18,17 €

Rozprávka o malých kozliatkach je nielen veľmi obľúbenou klasikou, ale ukrýva v sebe aj dôležité poučenie. Zoznámte deti s týmto príbehom a užite si spoločnú zábavu.

SV04

Stránka 1 z 1 - 6 položiek celkom