AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevená debnička 32 x 22 x 6 cm

Debnička z dreva vám poslúži na uloženie drobných hračiek, náradia alebo iných maličkostí. Svoje miesto nájde doma, v dielni aj na záhrade.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (91 ks)
Môžeme doručiť do:
24.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: P3222/1
7,20 € 6 € bez DPH
Drevená debnička 32 x 22 x 6 cm

Debničky sú úplne skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie takmer čohokoľvek. Navyše sú oproti plastovým boxom a taškám ekologicky šetrným variantom. Sú kompaktné a môžete ich bez obáv skladať na seba.
 
Debnička je vyrobená z borovicového dreva a ponúka širokú škálu využitia. Má nosnosť 20 kg, takže si poradí aj s ťažším nákladom. Môžete ju využiť na hračky alebo náradie, ale okrem toho, že sa stane praktickým pomocníkom, bude aj peknou dekoráciou vášho interiéru.
 
Pre väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti sme navyše na spevnenie použili klinčeky, ktoré sú zapustené až do dreva, takže nenarušia estetický dojem.
 
Drevo nie je nijako ošetrené, takže je jeho ďalšia úprava čisto na vás.
 
Vnútorný rozmer debničky je 30 x 20 x 5 cm.
Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 0.43 kg
Dĺžka: 32 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 6 cm
Šírka: 22 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.