AKCIA: Zaobstarajte si vyvýšený záhon alebo pieskovisko so zľavou až 15 %

Drevená debnička 40 x 26 x 12 cm II

Debnička z dreva vám poslúži na uschovanie všetkých pokladov, hračiek alebo náradia. Nie je nijako ošetrená a môžete si ju natrieť presne podľa svojich predstáv.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (84 ks)
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: P4026/3
8,50 € 7,10 € bez DPH
Drevená debnička 40 x 26 x 12 cm II

Debnička je vyrobená z prírodného borovicového dreva a je úplne skvelým pomocníkom na prepravu i skladovanie čohokoľvek. Je kompaktný, vyzerá pekne a pokiaľ vám navyše nie je ľahostajná ekológia, môžete mať dobrý pocit z toho, že je výroba drevených debničiek šetrná k životnému prostrediu.
 
Drevená debnička má nosnosť 20 kg, je kvalitne spracovaná a ihneď pripravená na použitie. Pre ešte väčšiu životnosť a zvýšenie nosnosti sú latky spojené lepidlom a spevnené klinčekmi, ktoré sú zapustené do dreva, teda nenarušia estetický dojem.
 
Vnútorný rozmer debničky je 38 x 24 x 10 cm.
 
Debnička nie je nijako ošetrená, môžete ju nechať v čisto prírodnom variante alebo si ju naopak dotvoriť a zladiť so zvyškom interiéru.
Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 0.6 kg
Dĺžka: 40 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 12 cm
Šírka: 26 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.