Drevená šperkovnica V (4 priehradky) | ČistéDrevo.sk

Máte otázku? +421 220 570 841 (Po-Pi 7:30 - 15:30)

0 0,00 €

Celkom0,00 €

Nakúpte ešte za 78,40 € pre dopravu zadarmo!

Košík je prázdny

Nepridáme niečo?

Drevená šperkovnica V (4 priehradky)

Tento produkt si aktuálne prezerá 7 ľudí

Drevená šperkovnica V (4 priehradky)

Jednoduchá a decentná šperkovnica poteší každú ženu a dievča. Vo vnútri nájdete zrkadlo, vďaka ktorému pri výbere šperkov zároveň uvidíte, ako vám to pristane.

7,80 € Bez dane: 6,50 €

8 kusov SKLADOM 27. 2. u vás.

Možnosti dopravy
Dodávateľ:ČistéDrevo
Model:SP005-4

Popis

Jednoduchá a decentná šperkovnica poteší každú ženu a dievča. Vo vnútri nájdete zrkadlo, vďaka ktorému pri výbere šperkov zároveň uvidíte, ako vám to pristane. Šperkovnica má štyri praktické priehradky, do ktorých si môžete šperky umiestniť podľa ľubovôle. Všetky priehradky sú rovnako veľké. Priehradky je možné v prípade potreby jednoducho vytiahnuť a tým pádom si v krabičke vytvoríte väčší priestor a pohodlne do nej dáte aj masívnejšie náhrdelníky. Cela šperkovnica je z čistého, neošetreného dreva. Preto je vhodná na ďalšie tvorenie. Môžete si do nej nechať vypáliť osobné venovanie a vytvoriť tak originálny darček pre svojich najbližších alebo sa môžete vrhnúť na tvorenie sami. Vyskúšajte napríklad servítkovú techniku ​​decoupage. Šperkovnica tak získa svoj vlastný, originálny plášť.
 
Materiál: Borovica plus priehradky z preglejky
 
Do priehradiek sa nám pohodlne vošli prstienky, náušnice, náramky aj retiazky. Akonáhle sme vytiahli priehradky, zmestil sa nám tam aj kolegynin masívny náhrdelník z kamienkov.
 
Podobné drevené výrobky:
 
Vyberte si z našej širokej ponuky v kategórii šperkovníc tú, ktorá by vám vyhovovala najviac. Ponúkame šperkovnice s viacerými priehradkami, zásuvkami i rôznych tvarov.
 
Drevený stromček na šperky: Tento stromček nám príde ideálny najmä na náušnice, ktoré tak nemusíte v šperkovnici zložito vyhľadávať, ale máte ich hneď na očiach a navyše v páre.


Hmotnosť:
474 g
Povrch:
Prírodný
Materiál:
Borovica
Dĺžka:
17.5 cm
Šírka:
15 cm
Výška:
7.5 cm

Máte otázku? Marek Pařík Vám poradí

+421 220 570 841 (Po-Pi 7:30 - 15:30) info@cistedrevo.sk