AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevený zakladač na dokumenty A4

Drevený zakladač na dokumenty vo formáte A4. Prevoňajte vašu kanceláriu drevom! Zakladač vyrobený z preglejky, funkčný produkt za rozumnú cenu.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (16 ks)
Môžeme doručiť do:
28.5.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ234
10,10 € 8,40 € bez DPH
Drevený zakladač na dokumenty A4

S dreveným zakladačom na dokumenty oživíte svoju kanceláriu a pritom ju prevoniate drevom. Zakladač je presne robený na papiere a dokumenty veľkosti A4. Výhodou je, že sú zakladače stohovateľné, môžete ich teda poskladať na seba a efektívne uložiť väčšie množstvo dokumentov.
 
Pokiaľ vám navyše nie je ľahostajná ekológia, budete potešení tým, že je zakladač vyrobený z brezovej preglejky, a vďaka tomu sa jedná o výrobok šetrný k životnému prostrediu.
 
Pretože drevo nie je nijako ošetrené, môžete si zakladač dotvoriť podľa svojich predstáv alebo ho zladiť so zvyškom kancelárie. Užite si tak relaxačné tvorivé popoludnie, popustite uzdu svojej fantázii a vytvorte si zakladač s vlastným osobitým dizajnom.
Kategória: Drevené organizéry a zakladače
Hmotnosť: 0.41 kg
Dĺžka: 25 cm
Materiál: Breza
Povrch: Prírodný
Výška: 31 cm
Šírka: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.

Podobné produkty

375 3 poradac na dokumenty predni a4 1 ks
7,70 €

Zakladač na dokumenty vám pomôže s udržaním poriadku v kancelárii a zároveň miestnosť príjemne prevonia drevom. Vojdú sa doň zmluvy a dokumenty veľkosti A4.

CZ233-P
372 3 poradac na dokumenty a4 1 ks
7,70 €

S dreveným zakladačom na dokumenty vo formáte A4 pre vás bude udržanie poriadku v zmluvách hračkou, a k tomu si ešte kanceláriu krásne prevoniate a zútulníte.

CZ233