AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevený box s vekom 60 x 40 x 23 cm

Drevený box s vekom je tým najlepším pomocníkom pre udržanie poriadku v domácnosti. Vnútri môžete schovať hračky, šperky, fotografie alebo iné cennosti.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (6 ks)
Môžeme doručiť do:
26.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ303V
37,60 € 31,30 € bez DPH
Drevený box s vekom 60 x 40 x 23 cm

Drevený box s vekom vám uľahčí udržiavanie poriadku v izbičke. V detskej izbe také boxy oceníte ešte ďaleko viac a stanú sa nenahraditeľnými pomocníkmi pri rýchlom upratovaní pred príchodom návštevy. Všetky hračky z Kinder vajíčka, lego, pexeso a ďalšie drobnosti v boxe zmiznú, stačí potom len zaklapnúť veko.

Box je z neošetreného borovicového dreva, takže sa dá použiť k ďalšiemu tvoreniu. Keď dáte deťom voľnú ruku, určite si box s nadšením vyzdobia presne podľa svojho vkusu a rady potom pri upratovaní priložia ruku k dielu. Vlastnoručne vyzdobený box tak bude originálnym inventárom detskej izby.

Vnútorný rozmer drevenej krabičky je 57 x 37 x 20,5 cm.

Menšia a kompaktnejšia verzia boxov sú potom krabičky, ktoré môžete schovať do skrine, alebo si ich môžete vystaviť a stanú sa tak dekoráciou.

Kategória: Drevené úložné boxy
Hmotnosť: 2.3 kg
Dĺžka: 60 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 23 cm
Šírka: 40 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.