Zakladač na dokumenty A4 - 1 ks

S dreveným zakladačom na dokumenty vo formáte A4 pre vás bude udržanie poriadku v zmluvách hračkou, a k tomu si ešte kanceláriu krásne prevoniate a zútulníte.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: CZ233
7,70 € 6,40 € bez DPH
Zakladač na dokumenty A4 - 1 ks

S dreveným zakladačom na dokumenty svoju kanceláriu nielen oživíte, ale aj prevoniate drevom. Okrem toho, že tento zakladač vyzerá oveľa lepšie ako jeho plastový kolega, ešte zo seba budete mať dobrý pocit, pretože je všeobecne známe, že drevené výrobky sú oveľa šetrnejšie k životnému prostrediu.
 
Zakladače sú stohovateľné, takže sa dajú skladať na seba, preto vám nezaberú príliš miesta, ale pritom poskytnú dostatok priestoru na všetky dokumenty a zmluvy.
 
Tento zakladač sme vyrobili z borovicového dreva a nechali ho v čisto prírodnej podobe. Pokiaľ by ste však chceli drevo ďalej ošetriť alebo upraviť, pustite sa smelo do toho. Na drevo je možné maľovať rôznymi farbami a vy si tak s použitím fantázie môžete vytvoriť vlastný osobitý design.
 
Do zakladača sa zmestia papiere o rozmere A4 a ešte na strane zostane kúsok miesta.
 
Vnútorné rozmery zakladača sú 24 cm x 32 cm.
Kategória: Drevené organizéry a zakladače, Borovica
Hmotnosť: 0.43 kg
Dĺžka: 33 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 6 cm
Šírka: 26 cm
Položka bola vypredaná…

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.