AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Aký bol rok 2022 v ČistéDrevo.sk

firma-zamestnanci

Rok 2022 nám utiekol ako voda. Vždy je za čím sa obzrieť, a preto by sme sa s vami chceli podeliť o niekoľko udalostí, ktoré boli pre nás v uplynulom roku dôležité.

Čo nám uplynulý rok v ČistéDrevo.sk priniesol?

JANUÁR

S drevom sa neplýtva a my ho milujeme aj so všetkými jeho nedokonalosťami. Rozhodli sme sa preto začať minulý rok udržateľne. Aj vy nám od januára môžete pomôcť neplytvať a dať nový život produktom II. akosti, ktoré sú síce mierne poškodené, ale za výrazne nižšiu cenu. S trochou šikovnosti ešte dobre poslúžia.

vtacia-budka-halfpoint

FEBRUÁR

Že sú dievčatá u nás vo firme šikovné, to už sme vedeli. Vo februári sa ale naozaj vytiahli a vybudovali krásny fotoateliér. V ňom sa nám pre vás fotia výrobky z dreva jedna radosť. A rovno sme pre vás spustili inšpiráciu na Pintereste!

stol-z-paliet

MAREC

Vypustili sme do sveta mierovú holubicu na podporu Ukrajiny. Všetok výťažok z predaja drevenej brošne putoval na transparentný účet Človek v ohrození. Vypredať brošne netrvalo ani dva týždne a spoločnými silami sme vybrali cez 2700 eur! Ďakujeme.

holubica-na-ukrajinu

APRÍL

Stali sme sa víťazom Heureka ShopRoku 2021! Vďaka vašej podpore a hlasom sme získali prestížnu Cenu kvality v kategórii Ručné práce a tvorenie. Inšpirujte sa našimi DIY návodmi a jednoduchým tvorením z dreva aj vy. Hlasovať pre nás môžete aj tento rok!

shop-roku-2021

MÁJ

Práca s drevom a jeho pretváranie na niečo nové je pre mnohých koníčkom, terapiou i zábavou. Preto od jari podporujeme chránenú dielňu T-Wood z Frýdlantu nad Ostravicí, kde pracujú ľudia so zdravotným obmedzením.

t-wood

JÚN

1. jún má pre nás zvláštny význam, oslavujeme totiž narodeniny! Tento rok sme oslávili už 9 rokov od založenia našej firmy. Prečítajte si náš príbeh.

cistedrevo-9let

JÚL

Leto sme zahájili rozšírením skladových priestorov. Vďaka tomu sme získali ďalších 100 m2 a môžeme tak pre vás neustále rozširovať náš kúzelne voňajúci drevený sortiment.

drevena-vaza

AUGUST

Natočili sme video o nás. Vedeli ste, že e-shop ČistéDrevo.sk ponúka najbohatší sortiment drevených výrobkov na jednom mieste?

cistedrevo-sklad

SEPTEMBER

Už mnoho rokov sa (finančne aj rukami) podieľame na výsadbe nových stromov v spolupráci s organizáciou Arnika. S každou objednávkou nám pomáhate prispievať aj vy, preto sme sa v septembri rozhodli mesačný príspevok ešte navýšiť.

arnika-organizace

OKTÓBER

Jeseň sme zahájili ziskom ďalšieho prestížneho ocenenia. Obsadili sme 3. miesto v súťaži IBM firma roku 2022 v rámci Moravskoslezského kraja.

shop-roku-vyhlasenie

NOVEMBER

Padá lístie, padajú hranice! Pokorili sme pomyselnú métu 10 000 sledujúcich na Instagrame! Ďakujeme.

prutena-zasuvka

DECEMBER

Žiadny z úspechov by sme ale nedosiahli bez dvoch najdôležitejších pilierov – nášho skvelého tímu a zákazníkov. Ďakujeme všetkým zamestnancom, ktorí vždy robia všetko preto, aby vám naše drevené výrobky robili radosť. A vám, naši milí zákazníci, prajeme krásne Vianoce!

dreveny-anjelik

Plány na rok 2023

Hneď po Vianociach pre vás pripravujeme veľký povianočný výpredaj. Chceme uvoľniť miesto v sklade, aby sme mohli rozšíriť ponuku o novinky, ktoré na e-shop chystáme (drevené a prútené dekorácie, výrobky na mieru a ďalšie kúsky). Od januára sa tiež môžete na blogu tešiť na hromadu nového obsahu. Opäť sa zameriame na jednoduché tvorenie s drevom, doplnené o video-návody, a tiež tipy na zaujímavé a originálne darčeky. Tie nájdete aj na našich sociálnych sieťach a Pintereste, tak nás nezabudnite sledovať. A v neposlednom rade vám predstavíme všetkých „drevorádov“, s ktorými sme nadviazali spoluprácu. Bude to srdcová záležitosť!