AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Geometrické obrazy s prírodným motívom

dreveny-obraz

Chýba vašej stene v obývačke alebo v spálni šmrnc? Zaveste si na ňu svojho psa! Nebojte sa ale, váš zvierací miláčik zostane v bezpečí svojho vymazleného pelechu. Reč je o úplne nových geometrických obrazoch z dreva. Nástenné drevené dekorácie vytvoria z vášho domova hniezdo v originálnom štýle.

Čo tu pre vás máme

Vaše bývanie o vás prezradí veľa – napríklad čo máte radi. V ČistéDrevo.sk pracujeme s láskou k prírode, ktorú sa snažíme zachytiť aj pri výrobe dekorácií. Tentokrát sme pre vás vyrobili dizajnové vyrezávané drevené obrazy, vybrať si môžete hneď z niekoľkých zvieracích motívov. Obrazy vyniknú najmä na hladkých stenách a vďaka obojstrannému farebnému prevedeniu ich môžete umiestniť takmer kdekoľvek, záleží len na vás, či doladíte stenu čiernou alebo prírodnou verziou obrazov. Kreativite sa medze nekladú a my sa toho pevne držíme.

geometricky-obraz   psi   pes-obraz

Prečo sa nám to páči

Výber bytových dekorácií môže byť výzva. S našimi drevenými výzermi ale nikdy nešliapnete vedľa. Očarí vás najmä vďaka svojej jedinečnosti a čistým líniám a snáď oceníte aj priaznivú cenu a variabilitu – hodiť sa budú do minimalistického, rustikálneho, vintage, škandinávskeho, a vlastne akéhokoľvek iného štýlu bývania. Drevené dekorácie pre nás znamenajú spojenie s prírodou, ale aj tradíciu, ktorá nikdy nevymizne.

Špecialita pre psíčkarov

Patríte k milovníkom psov alebo niekoho takého poznáte? Potom si môžete byť istí, že geometrický obraz je pre vás tým pravým. Na sklade máme nepreberné množstvo vzorov. Takže si len stačí vybrať ten najlepší pre vás. Zamerali sme sa najmä na psie plemená – nájdete u nás napríklad motív Dobermana, Bulteriéra, Labradorského retrívera, Mopsa alebo Buldoga. Moderne ladený interiér získa úplne nový rozmer.

nastenny-obraz-pes   nastenny-geometricky-obraz

Preglejka a jej výhody

Preglejka je prírodným produktom, ktorý vzniká dyhovaním. V drvivej väčšine prípadov sa na preglejku používa dyha lúpaná. Tá sa na podklad lepí buď priamo alebo križovaním, vzniká tak veľmi tvárny a nijako komplikovaný materiál. Výrezy z preglejky obecne podliehajú istej stigmatizácii pre svoje porovnanie s masívnym drevom, čo je škoda. Presvedčte sa o výhodách tohto materiálu sami.

  • Preglejka je rozmerovo a tvarovo stála (masívne drevo má tendencie ku zmenám či krúteniu – to sa vám u preglejky nikdy nestane).
  • Hodí sa na dekorácie. Okrem spomínaných geometrických obrazov môžete obdivovať aj veľa dekoratívnych doplnkov, preglejke navyše výnimočne pristane farebná tlač a gravírovanie
  • Ide i výborný podklad pre vlastné tvorenie a maľbu, preglejka je preto ideálna v prípade, ak hľadáte polotovar na DIY.
  • Jedná sa o udržateľný materiál s kvalitným dizajnom. 
  • Možno ju spracovávať bežnými nástrojmi – radi tvoríte a drevo je pre vás rovnako ako pre nás obrovským zdrojom inšpirácie, ale náročnosť spracovania je nad vaše sily? V tom prípade nie je nič jednoduchšie, ako využiť preglejku.
  • Zdravotná nezavadnosť (pre lepení dýh sa vždy používa zdravotne nezávadný materiál, ktorý podlieha prísnym štandardom).

geometricky-obraz-buldocek

Ručná práca

Drevené dekorácie na stenu pre vás vyrábame s láskou my sami a tiež originálne výrezy z preglejky sú prácou šikovných ručičiek našich remeselníkov. V našej dielni vznikajú skvosty, ktoré skvele zapadnú do vášho interiéru a ohromia každú návštevu.

Veríme, že nad našimi obrazmi sa bude rozplývať nejeden psíčkar. Ak ste v našej ponuke drevených obrazov na stenu nenašli rasu svojho miláčika alebo iný motív, ktorý by ste chceli, neváhajte sa nám ozvať. Vaše požiadavky ľahko prispôsobíme našim možnostiam. Prebuďte v sebe svoje hravé ja a nechajte sa strhnúť módnou vlnou plnou zvieracieho šarmu a vôňou dreva.

laser-firma   laser   drevene-debnicky