Magnetický dubový blok na nože

Blok na nože vyrobený z dubového dreva výberovej kvality má silný magnet, vďaka ktorému budú vaše nože uchytené elegantne a vy sa k nim pohodlne dostanete.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (27 ks)
Môžeme doručiť do:
1.3.2024
Možnosti doručenia
Kód: CZ443
44,50 € 37,10 € bez DPH
Magnetický dubový blok na nože
Tento masívny stojan na nože je vyrobený z dubového dreva výberovej kvality a obsahuje silný magnet, ktorý spoľahlivo udrží malé aj väčšie nože pekne na svojom mieste. Bloky fungujú ako držiaky na magnetickom princípe, kedy sa k nim kovové predmety ako nože, nožnice alebo iné kuchynské pomôcky prichytia pomocou magnetického poľa. Pokiaľ máte doma nože z nerezovej ocele, je pre vás tento blok úplne ideálny.
 
Blok vyzerá elegantne, k nožom máte pohodlný prístup a zároveň si môžete byť istí, že svoje nože budete skladovať hygienicky v suchom a čistom prostredí. Vďaka tomu, že na všetky nože vidíte, už na prvý pohľad rozlíšite jeden nôž od druhého.
 
Rozmery prednej magnetickej plochy sú 37,5 x 22 cm.
Kategória: Drevené stojany na nože, Dub
Hmotnosť: 2.1 kg
Dĺžka: 38 cm
Materiál: Dub
Povrch: Prírodný
Výška: 22 cm
Šírka: 10 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.