AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

ČistéDrevo.sk radí čo pod stromček

nahledovy-tipy-na-vanocni-darky

Zamatovo kúzelná vianočná atmosféra sa nezadržateľne blíži a s ňou aj tradičné obdarovávanie, na ktoré sa teší každé dieťa aj dospelák. Výrobky na mieru sa dlhodobo držia vysoko na našom rebríčku obľúbenosti a preto ich nemôžeme nespomenúť.

Premýšľate nad tým, čo tento rok darovať svojim blízkym, príbuzným, či kamarátom? Radi sa staneme vašimi sprievodcami pre výber tých najkrajších originálnych darčekov s vôňou dreva.

Obsah

Skráťte si čakanie na Ježiška

Adventný kalendár pre všetkých

Adventné obdobie je pre deti niekedy až skoro nekonečné, ale zároveň čakanie na Ježiška patrí k jedným z najkrajších zimných aktivít. Spríjemnite sebe aj deťom predvianočný čas s dreveným kalendárom na mieru. Adventný kalendár dnes navyše neslúži len deťom, ale radosť urobí aj dospelým alebo domácim miláčikom. Inšpirujte sa adventným kalendárom v prírodnom prevedení, ktorý môžete naplniť podľa chuti a darovať ho komukoľvek.

Čo na adventnom kalendári naši zákazníci milujú?

  • Rodičia si môžu kalendár naplniť sami. Pokiaľ deťom chcete počas adventu dopriať niečo iné, než len čokoládu, určite oceníte možnosť vytvoriť si kalendár na mieru. A vaše ratolesti určite tiež!
  • Kalendár vám pokojne vydrží aj celý život. Po advente kalendár zabaľte a schovajte na budúci rok, kedy ho opäť naplníte podľa ľubovôle.
  • Neviete si rady, čím adventný kalendár naplniť? Nesmú chýbať vitamíny, obľúbené zdravé maškrtenie, ale aj drobné hračky. Pre dievčatká sa hodia veci na parádu, ako sponky, gumičky do vlasov, korálky a drobná kozmetika. Chalani zase ocenia autíčka, lego, mini figúrky či zberateľské kartičky.

List Ježiškovi

Napísať či namaľovať list Ježiškovi patrí medzi obľúbené tuzemské vianočné tradície. A aby sa list vždy dostal do tých správnych rúk, pripravili sme si pre vás v ČistéDrevo.sk drevenú obálku na list Ježiškovi s menom na mieru. Stačí listový papier veľkosti A4 prehnúť na ¼ a vložiť do drevenej obálky. Tú potom je možné kamkoľvek zavesiť, prípadne dať večer za okno. Urobte deťom Vianoce ešte kúzelnejšie!

adventni-kalendar   dopis-pro-jeziska

Vianočné novinky a bestsellery s vôňou dreva

Tento rok v našom výbere nechýbajú naše vymazlené vianočné novinky, ale aj výber tých najobľúbenejších drevených darčekov, ktoré naši zákazníci pravidelne každým rokom kupujú. "V obľúbenosti rozhodne vedú darčekové balenia, ale dekorácie a doplnky s tradičnou vianočnou tematikou dreveným krabičkám úspešne šliapu na päty." Pripomína Marek Pařík, vedúci obchodu ČistéDrevo.sk.

Drevená banka

Chcete darovať maličkosť len tak pre radosť? Potom máme unikátne riešenie za rozumnú cenu. Darček s gravírovaním vo forme drevenej banky zostane unikátnou spomienkou a "prevonia" domov hrejivou prírodnou atmosférou. Pre punc exkluzivity môžete banku darovať napríklad v drevenej krabičke. Ponúkame širokú škálu drevených škatuliek v najrôznejších veľkostiach a prevedeniach. Vyberte si!

banka-s-gravirem-na-miru

Kapsa na peniaze

Neviete, aký darček pre svojich blízkych zaobstarať, ale darovať peniaze v obyčajnej obálke vám príde nudné a fádne? Presne preto máme v ponuke drevenú obálku na peniaze. Zabudnite na klasické obálky a darujte pod stromček hotovosť s dotykom dreva. Klasický vianočný design je len čerešničkou na torte.

  • Náš TIP: Príde vám nudné dávať do obálky len peniaze? Venujte darčekový poukaz!

kapsa-na-penize

Fotografie na dreve

Darujte spomienku štýlovo! Sme radi, že môžeme byť súčasťou dôležitých momentov vo vašom živote. Gravírovaná fotografia na drevo vám len tak nevybledne a jedinečné prevedenie z nej robí originálny darček aj unikátnu drevenú dekoráciu.

UV-fotografie-na-dreve   foto-na-dreve

Atraktívne darčekové balenie

Predstavte si elegantný darček, ktorý ohromí nielen svojim obsahom, ale aj prírodným prevedením. A to nie je všetko! Drevená krabička môže byť ešte viac osobná. Naši remeselníci pre vás exkluzívne vygravírujú motívy na mieru vo forme obrázku, textu, loga aj už spomínanej fotografie. Teraz navyše so skvelou 50% zľavou! A pokiaľ si nebudete vedieť rady s náplňou, preskúmajte naše hotové darčekové sady.

darkove-baleni-gin   darkove-baleni-jim-beam 

Kolekcia farebných vianočných ozdôb

Máte vo svojom okolí zarytého milovníka Vianoc? Potom iste viete, že darčekov s vianočnou tematikou nie je nikdy dosť. Nerozbitné vianočné ozdoby z brezovej preglejky v tradičnom a roztomilom dizajne sú pre vianočný stromček ako stvorené. Ale máme samozrejme aj prírodné!

vanocni-ozdoby-barevne

Drevený betlehem

Drevené betlehemy neodmysliteľne patria k našim bestsellerom. Majú tradičnú hodnotu a sú vítanou drevenou dekoráciou. Ponúkame klasické drevené betlehemy z masívu, ale môžete sa nechať očariť aj prepracovanejším betlehemom z drevenej preglejky v 3D verzii.

dreveny-betlem   betlem-z-preklizky

Inšpirujte sa výberom našich zamestnancov!


Vianoce sú časom radosti, lásky a dávania, a my veríme, že naše rady a tipy vám pomôžu urobiť tento sviatok ešte výnimočnejším. Nezabudnite, že drevo je symbolom tradičného, ​​prírodného a udržateľného darovania, a preto nie je divu, že stále zostáva jedným z najobľúbenejších materiálov pre vianočné darčeky vôbec.