AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Ideálny darček? Vyrobený s láskou a na mieru!

nahledovy-svatebni-fotoalba

Hľadanie perfektného darčeka pre svojich blízkych môže byť občas náročné, obzvlášť pokiaľ chcete, aby bol jedinečný. Ak sa občas cítite stratení pri hľadaní darčeka pre mamičku, babičku, či kamarátov, tak vrelo odporúčame darček na mieru. Tieto originálne darčeky spĺňajú všetky požiadavky, ktoré od darčeka vyžadujete a dokonale uspokojujú vkus, či záujem obdarovaného človeka. Máme pre vás skvelé tipy, preto neprestávajte čítať!

Poznáte gravírovanie do dreva?

Gravírovanie, čiže vypaľovanie do dreva, je proces, pri ktorom sa pomocou lasera, frézy, ručnej vypaľovačky do dreva, či iných nástrojov vytvárajú hĺbkové zárezy na povrchu dreva. To následne vytvára obrazce, text alebo iný vami vybraný dizajn. Proces gravírovania dreva sa v súčasnosti používa na vytváranie umeleckých diel, drevených dekorácií, alebo práve originálnych darčekov a praktickému označovaniu drevených výrobkov.

Tip na univerzálny darček pre každého

Viete, aký darček je najobľúbenejší? Ten, ktorý vytvoríte sami a zabalíte do nápaditého obalu. Na ozvláštnenie drevenej krabičky či debničky môžete použiť napríklad stále populárnejšie gravírovanie fotografií, venovanie či meno dotyčného, ​​záleží len na vás. Ponúkame rozmanité tvary a veľkosti drevených debničiek, ktoré môžete použiť na čokoľvek, čo vás napadne. Neviete si rady? Ponúkame tipy, čo do debničky zaobstarať.

Čo zabaliť do personalizovanej darčekovej drevenej krabičky?

 • Spomienkové fotografie. Môžete pohľadať aj staršie poklady a zoradiť fotografie od najstaršej po najnovšiu.
 • Máte vo svojom okolí milovníka sladkostí? Drevená debnička naplnená po okraj obľúbenými sladkosťami vždy poteší. A obdarovaný si ju potom môže dopĺňať podľa ľubovôle sám.
 • Nepodceňujte záujmy - poteší aj debnička s kresliacimi potrebami, knihami, vlnami a bavlnkami na pletenie a háčkovanie.
 • Zdravé maškrtenie - žije oslávenec zdravým životným štýlom? Potom ho určite najviac potešia špeciálne pokrmy, ovocie a zelenina, ktoré tvoria základ jeho jedálnička aj životného štýlu.
 • Luxusná kozmetika si zaslúži aj nemenej luxusný obal, ktorým drevo rozhodne je! Vyskúšajte.
 • Odporúčame zvážiť dekoračné prvky, ako sú kvety, mašle, preglejkové výrezy, menovky na darčeky a mnohé iné dekorácie. Dajú obdarovanému najavo, že ste si dali na darčeku skutočne záležať.

prsuterie-drevena-krabicka

Urobte radosť deťom!

Majú vaše deti všetko po čom túžia a vy už nechcete mať detskú izbu zaplnenú ďalšími hračkami? A viete, čo deti úplne milujú? Môže sa to zdať neuveriteľné, ale deti majú rady, keď je ich izba útulná a cítia sa v nej bezpečne. S našimi drevenými výrobkami, nástennými dekoráciami a výrobkami na mieru im to môžete ľahko dopriať. Ponúkame napríklad personalizované výrezy vhodné na zavesenie na stenu (napríklad nad detskú postieľku, či iný detský nábytok), ale aj najrôznejšie doplnky, ktoré sa skvele hodia na ozvláštnenie akéhokoľvek dreveného detského nábytku.

dekorace-deti

Kreatívna kuchárka ocení vlastný receptár

Máte vo svojej rodine milovníčku dobrého varenia? Potom odporúčame drevený blok alebo receptár s vlastným textom na mieru. Drevený blok je odolný, pevný a vďaka osobnému odkazu sa stáva ideálnym darčekom.

Inšpirácia na texty pre personalizovaný drevený blok s receptami:

 • Čo dnes mama/babička uvarí?
 • Vydaj sa s mojím receptárom okolo sveta!
 • Mamičkin receptár.
 • Receptár našej babičky.
 • Tradičné recepty rodiny Mikulcových.
 • Klárkine recepty.

receptar

Čo zaručene poteší novopečených rodičov aj prarodičov?

Z vlastnej skúsenosti aj zo skúseností našich zákazníkov vieme, že ak chcete obdarovávať budúceho rodiča, či starého rodičia, tak nič neurobí väčšiu radosť, než drevený fotorámik s pôrodnými údajmi dieťaťa, prípadne stojanček na fotku z ultrazvuku (ideálny pre oznámenie tehotenstva oteckovi), ale aj fotorámik s menom a dátumom narodenia dieťaťa.

Výhody fotorámika s údajmi o bábätku:

 • Drevená dekorácia: fotorámik sa bude skvele vynímať na komode aj stene.
 • Praktickosť: budete mať vždy všetky údaje o bábätku po ruke a nebudete musieť listovať papiermi z pôrodnice.
 • Spomienka: uchováte si krásnu pamiatku na narodenie bábätka a budete ju mať stále na očiach.
 • Darček: tento fotorámik rozhodne považujeme za najlepší darček pre všetky babičky. Súhlasíte?

To sú presne tie dôvody, ktoré robia z vyššie spomínaných drevených výrobkov tie úplne najobľúbenejšie na našom e-shope. Preto pre vás máme nachystaných hneď niekoľko variantov!

oznameni-tehotenstvi

Hľadáte ideálny darček pre nadšeného športovca? Máme riešenie!

Každý športovec ocení darček, ktorý pomôže zlepšiť jeho športový výkon. Pokiaľ sa ale v danom športe príliš nevyznáte, tak je pre vás výber darčeka značne sťažený. Rovnako dobre ale poslúži darček, ktorý bude uchovávať všetky športové úspechy na jednom mieste a zároveň bude štýlovou nástennou dekoráciou. O čom to tu hovoríme? O drevenom vešiaku na medaily s vlastným motívom!

Aké vešiaky sme už pre našich zákazníkov vyrobili?

 • Drevený vešiak na medaily - futbal
 • Drevený vešiak na medaily - judo
 • Drevený vešiak na medaily - tanec
 • Drevený vešiak na medaily - beh
 • Drevený vešiak na medaily - golf

lucie-vesak-na-medaile

Kde všade sa dá využiť laserové gravírovanie?

 • Drevená doštička, servírovací stolík, či drevené korýtko ocení milovník dobrého jedla, nadšený kuchár aj grilmajster.
 • Roztomilou drobnosťou bude určite vareška s osobným odkazom.
 • Naše výrezy z preglejky sú skvelým darčekom pre každého milovníka drevených dekorácií aj tvorivého jedinca, ktorý stále zháňa najrôznejšie drevené polotovary pre svoju tvorbu. S osobným textom bude originálny darček dokonalý.
 • Nadšení záhradníci ocenia napríklad zápichy na bylinky, alebo na zeleninovú záhradku.
 • Máte v rodine nadšeného psíčkara, či milovníka mačiek? Ponúkame štýlové drevené pelechy, na ktoré môžete nechať pomocou laserového vypaľovania do dreva vygravírovať akýkoľvek text, či inú grafiku (napr. psie, alebo mačacie labky, smajlíky, lístky, kvety a pod.).

prkenko-pro-rybare   jmenovky-na-bylinky

Svadba

Chcete vyzdvihnúť a oslavovať špecifické udalosti ako je napríklad svadba? Personalizované darčeky pre novomanželov majú zaručený úspech.

Darčeky pre obchodných partnerov

Hľadáte drobnosti a pozornosti pre svojich obchodných partnerov? Aj pre vás máme riešenie. Stačí si vybrať drevený výrobok a text, prípadne logo a zvyšok je už na nás.

rybizak-drevena-krabicka   svatebni-oznameni

Ste už rozhodnutí pre personalizovaný darček, ktorý ukáže, že ste si na výbere dali naozaj záležať? Potom nie je nič jednoduchšie, než osloviť našich špecialistov na gravírovanie do dreva a nechať sa unášať na vlne fantázie a kreatívnych nápadov. Prevedenie už môžete nechať na nás!