Biela drevená kuchynka

Drevená kuchynka v bielej farbe ponúka deťom mnoho príležitostí na kreatívnu zábavu. Môžu napodobňovať svojich rodičov a predstierať, že varia rôzne jedlá alebo pečú torty. Navyše sa učia novým zručnostiam zábavnou formou.
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Momentálne nedostupné
Možnosti doručenia
Kód: H479
77,50 € 64,60 € bez DPH
Biela drevená kuchynka
Deti sa veľa zručností učia od svojich rodičov. Pozorujú ich, snažia sa ich napodobňovať, ale nie ku všetkému ich z dôvodu bezpečnosti môžeme pustiť. Túto kuchynku si deti zamilujú práve preto, že sa v nej môžu stať veľkými kuchármi, robiť všetko to, čo robia mamička s oteckom.
 
Deti majú k dispozícii drez s pohyblivou batériou, mikrovlnnú rúru, dva horáky a rúru na pečenie. Všetky gombíky cvakajú a idú pootočiť, deti si tak pri hre môžu precvičovať jemnú motoriku.
Súčasťou balenia sú aj dva hrnce a súprava detského kuchynského náčinia.
 
Kuchynka je vyrobená z MDF dosky a borovicového masívu, ktorý zaisťuje bezpečnú stabilitu výrobku. Je ošetrená ekologickým a zdravotne nezávadným lakom pre dlhú životnosť.
 
Detskú kuchynku dodávame v krabici a po rozbalení zaberie montáž sotva pár minút, takže kuchárov nenecháte dlho čakať.
 
Výrobok nie je vhodný pre deti do troch rokov.
Kategória: Drevené hračky pre dievčatá
Hmotnosť: 6.5 kg
Dĺžka: 60 cm
Materiál: MDF
Povrch: Lakovaný
Výška: 85 cm
Šírka: 30 cm
Položka bola vypredaná…

Jak jednoduše postavit dětskou kuchyňku?

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.