AKCIA: Kúpte si vyvýšený záhon, pieskovisko alebo ležadlo so zľavou až 15 %

Drevená debnička 40x30x10 cm

Debničku využijete v dome alebo na záhrade na skladovanie náradia, hračiek alebo ovocia. Drevo nie je nijako ošetrené, môžete si teda debničku sami ozdobiť.
Chcem vypáliť vlastný motív: ?
Dostupnosť Skladom (60 ks)
Môžeme doručiť do:
19.6.2024
Možnosti doručenia
Kód: P4030/1.5
11,30 € 9,40 € bez DPH
Drevená debnička 40x30x10 cm

Nepoznáme lepšieho pomocníka na prepravu a uschovanie vecí, než sú drevené debničky. Jednoducho ich poskladáte na seba, sú kompaktné a ľahko sa prenášajú.

Okrem všetkých týchto výhod je dôležité spomenúť, že ich výroba je ekologickejšia než výroba plastových debničiek. A vďaka tomu, že sú debničky vyrobené z borovicového dreva, tak okrem krásneho čistého vzhľadu aj nádherne voňajú.

Drevená debnička má nosnosť 20 kg, je kvalitne spracovaná a ihneď pripravená na použitie. Pre ešte dlhšiu životnosť a zvýšenie nosnosti je použité nielen lepidlo, ale latky sú navyše spevnené klinčekmi zapustenými do dreva, aby nenarušili celkový estetický dojem.

Drevo nie je nijako ošetrené, takže sa môžete sami rozhodnúť, či debničkám necháte čisto prírodný vzhľad, alebo si ich dotvoríte k obrazu svojmu a zladíte ich so zvyškom interiéru. 

Vnútorný rozmer debničky je 38 x 28 x 9 cm.

Ak vám táto debnička nevyhovuje svojimi rozmermi, určite sa pozrite ďalšie debničky a prepravky, ktoré ponúkame. Iste si v našej ponuke nájdete tú svoju.

Kategória: Prírodné drevené debničky
Hmotnosť: 1.3 kg
Dĺžka: 40 cm
Materiál: Borovica
Povrch: Prírodný
Výška: 10 cm
Šírka: 30 cm

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

ČistéDrevo je naša značka, ktorá ponúka široký sortiment drevených výrobkov na rôzne účely. Nechajte sa očariť výberom drevených dekorácií, praktických doplnkov, nábytku, hračiek a potrieb do domácnosti, ktoré sú vyrobené z kvalitného dreva. Pre výrobky  je charakteristická nadčasovosť, moderný dizajn, prírodný vzhľad a kvalita. Na drevené výrobky vypaľujeme osobné odkazy, mená, texty aj fotky. Stačí osloviť našich špecialistov na laserové vypaľovanie.