AKCIA: Záhradné hry so zľavou až 15 %

Drevené police: Inšpirácia

polica-na-stenu-inspiracia

Máte doma prázdnu stenu, ktorá by chcela oživiť a už máte dosť ťažkého nábytku a preplneného interiéru nielen nábytkomale aj najrôznejšími dekoráciami, knihami, či kvetinami? Odľahčite interiér pomocou moderných drevených políc. Vďaka skvelým dizajnovým kúskom si môžete stenu dokonale vylepšiť.

Moderný interiér si dobre rozumie s otvoreným priestorom, drevom, prírodnými materiálmi a kreatívnou inováciou. Preč je čas uzavretej masívnej skrine a najrôznejších vitrín. Vďaka policiam sa vás domov stane svetlejším, väčším a hlavne vzdušnejším. Vyberať v dnešnej dobe už môžete z najrozmanitejších druhov políc.

Drevené nástenné police

Na všetky obľúbené drobnosti, dekorácie a kvetináče s rastlinami vám najlepšie poslúži polica z dreva v jednoduchom dizajne. Tento typ políc sa najviac zapáči tým z vás, ktorí nemajú radi žiadne výstrelky a dávajú prednosť čistým líniám a prírodným materiálom.

Modulárne police

Čoraz väčšiu popularitu si získavajú modulárne police, pretože vďaka samostatným dielom si môžete zostaviť regál podľa svojich predstáv. Táto práca je veľmi kreatívna a výsledok atypický. My odporúčame využiť tento typ políc napríklad do izby pubertiaka, ktorý môže popustiť uzdu svojej fantázii a podporiť svoje manuálne a edukačné schopnosti.

polica-modularna

Debničkové police

Horúcou novinkou, ktorá nesmie chýbať v súčasnom byte človeka s mladou a kreatívnou dušou, sú poličky zložené z debničiek. Nepochybne oceníte ich variabilitu a kompatibilnosť. Ak ste sa ako deti radi hrali s kockami, tento typ políc pre vás bude jasnou voľbou.

polica-z-debnicky

Dizajnové kúsky všetkých tvarov

Pokiaľ chcete akúkoľvek miestnosť oživiť a dopriať jej exkluzívny vzhľad, tak stavte na poličky najrôznejších tvarov. Skvelým doplnkom do detských izbičiek sú police v tvare domčeka. Tie sú u detí obzvlášť obľúbené a u pracovného stola slúžia skvele pri ukladaní pasteliek a najrôznejších písacích či školských potrieb. Kreatívne sa budú vynímať aj poličky v tvare medovej plástve, ktoré v izbe navodia priam rozprávkovú atmosféru a deti ich budú milovať.

polica-dizajnova

Prútené police

Páči sa vám, keď máte prírodu na dosah ruky a boho štýl vás inšpiruje? Tak práve pre vás budú najvhodnejšie prútené police, ktoré sú výnimočným a neobvyklým kúskom v domácnosti.

A ďalej…

Skvelým nápadom sú aj police do chodby. Pokiaľ na chodbe bojujete s miestom, tak si môžete kúpiť napríklad policu s vešiakmi, ktorá vám úplne nahradí veľkú šatnu skriňu.